Güneşin kurutucu etkisine karşı nem depolayın

16 Ağustos 2018, Perşembe 09:40
Yaz aylarında sıcak havaların ve ultraviyole ışınların etkisiyle her cilt kurur ve neme ihtiyaç duyar.

Cilt bakımına özen gösterenlerin tercihi dermokozmetik markası Sinoz, “Arındır, Temizle ve Nem Depola” mottosuyla hazırladığı özel setiyle cildinizi tazeleyerek sonbahara hazırlıyor.

Cildinizi 4 dakikada makyajın etkilerinden arındırın

Her ne kadar kimyasallardan oluşmuş olsalar da yüzdeki tüm kusurları kapattığı ve daha güzel görünmesini sağladığı için makyaj malzemeleri kadınların vazgeçilmezleridir. Ancak kozmetik ürünlerinin yoğun kullanılması ile birlikte yağdan, tozdan ve kirden dolayı cilt gözenekleri tıkanır ve canlılığını kaybeder. Tüm cilt tipleri için uygun olarak üretilen Sinoz Yüz Temizleme Jeli, cilde derinlemesine işleyerek makyaj kalıntılarını yok ediyor. İçeriğindeki salatalık özü sayesinde cilde bakım yaparak nemlendiren, kiri ve yağı temizleyen yüz temizleme jeli, sivilce oluşumunu da engellemeye yardımcı oluyor. Sabun ve alkol içermediği için kızarıklık, pul pul dökülme gibi yan etkiler yapmayan ürünün her gece bir kez kullanılması yeterli oluyor.

Siyah noktalara veda edin, sebum değerinizi dengeleyin

Yaz aylarında kozmetik ve yağlı güneş kremleri kullanımına bağlı olarak artan sebum değeri, ciltteki gözenekleri tıkayarak siyah nokta ve sivilce oluşmasına neden oluyor. Cildin görünümü ile birlikte doğal yapısını da bozan bu etkenler, yüzeysel temizleme ile tamamen arındırılamıyor. Sinoz Kozmetik tarafından geliştirilen Yüz Bakım Maskesi; içeriğindeki sarı papatya, bentonit kili, spirulina yosunu, aynı sefa yağı ile E ve B vitaminleri sayesinde siyah noktalara ve sivilcelere karşı etkili bir çözüm sunuyor. Sinoz Yüz Bakım Maskesi, haftada 2 kez gece uyumadan önce sürülüp 15 – 20 dakika bekletilerek kullanıldığında tıkalı gözenekleri açıp, cildin hem nefes almasını hem de nem ve yağ dengesini sağlıyor. Böylelikle sivilceler ve siyah noktalar kısa sürede yok olurken, kan dolaşımını hızlandırması sayesinde de kırışıklık oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor.

Cildiniz ihtiyacı olan doğal neme doysun

Sinoz Kozmetik laboratuvarlarında özel olarak geliştirilen Mavi Anemon Çiçeği Kremi, güneşin kurutucu etkisine karşı nemlendirici bir anti-aging ürünü olarak ön plana çıkıyor. Ürün düzenli olarak kullanıldığında cildin tüm katmanlarına nüfus ederek içeriğindeki besleyici öğelerle hücre yenilenmesini harekete geçiriyor, böylece nem kaybına bağlı erken kırışıklıkları da önlemiş oluyor.

Sinoz Yüz Temizleme Jeli: 19,00 TL

Sinoz Yüz Bakım Maskesi: 59,00 TL

Mavi Anemon Çiçeği Kremi: 79,00 TL

GÜNCEL HABERLER