Kısa bacaklı kadınların giymesi gereken 6 kot pantolon modeli

26 Temmuz 2018, Perşembe 16:23

Siyah Bilekte Biten Kotlar

Minyon bir kadınsanız öyle her istediğinizi giyinmeniz pek mümkün değildir. Sizi o minik vücudunuzla birlikte harika gösterebilecek doğru kıyafetleri seçmeniz gerekir. Bu nedenle özellikle bedeninize göre daha kısa bacaklara sahip minyon bir kadınsanız nasıl pantolonlar seçtiğiniz çok önemlidir. Bizim de size bu konuda bazı tavsiyelerimiz olacak.

70’lerin Bol Paçaları

Minyon karakterlerin hareket kazanması için en iyi seçenekler bol paça pantolonlardır. Bu sene de ne kadar moda olduğunu hatırlatmamıza gerek var mı bilmiyoruz. Eğer minyon bir kadınsanız üstü tam oturan ve dizden itibaren bollaşan modelleri tercih edebilirsiniz.

Boru Paça Zarif Kotlar

Minyonluk demek zarafet demektir. Üzerine bir de kotun en zarif hali olabilen boru paça pantolonları ekleyin. Ortaya gerçekten çok zarif bir görüntü çıkıyor. Eğer mini boy bir kadınsanız bu pantolonları hayatınızın her döneminde günün her saatinde çekinmeden kullanabilirsiniz.

Salaş Boyfriend Jeanler

Boyfriend jeanlerin en çok yakıştığı tipler hangileri? Tabii ki siz minyonlar! Dünyanın en tatlı ve romantik insanına dönüşmek için yapmanız gereken tek şey boyfriend jean’inizin üzerine beyaz bir tişört çekmek. Sanki özellikle kısa kadınlar için yaratılmış gibi bir pantolon.

Klasik Skinny Jeanler

Tam olarak klasik diyebileceğimiz skinny jeanlerden bahsediyoruz. Bel boyu orta olan ve tüm bacağınızı olduğu gibi saran hiç bir özelliği olmayan bu jeanler özellikle minyon kadınlar için biçilmiş kaftandır. Bacak boyu bileğin biraz üstünde biterse tadından giyilmez.

Yüksek Belli Pantolonlar

Evet gelelim illüzyonun yararlarına! Yüksek belli pantolonlar özellikle kısa boylu ve kısa bacaklı kadınlar için mükemmel seçimlerdir. Belin yüksekliği bacak boyunun da uzun görünmesi sağlar. Bu nedenle bacakların daha uzun görünmesini istiyorsanız bu pantolonların her renginden dolabınızda bulundurmalısınız. 

GÜNCEL HABERLER