Meleklerin Aşkı 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yağmur ve Melek artık sevgili...

11 Eylül 2018, Salı 11:46
Meleklerin Aşkı 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Meleklerin Aşkı yeni bölümde büyük bir kriz yaşayan Melek ve Yağmur tüm sorunlarını geride bırakıp artık sevgili olurken beklenen ilk öpüşme de gerçekleşiyor.

Show TV'nin yaz sezonunda güzel işler başaran dizisi Meleklerin Aşkı'nın 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Meleklerin Aşkı yeni bölümde Yağmur, neler yaşadığını Melek'e anlatıp olayı tatlıya bağlarken ikili artık sevgili oluyor. Büyük bir mutluluk yaşayan çift ilk öpüşmelerini de gerçekleştiriyor. Öte yandan Melek Ekrem ve Rukiye'yi can evlerinden vurup barışmalarını söylüyor. Rukiye hemen bir plan yaparak nefret ettiği Ekremle sahte bir anlaşma yapıyor. Bakalım bu ne zamana kadar devam edecek. Enişte Necemettin'in ise başı belaya giriyor. Fakat o kadar şanslı ki Necmettin krizi fırsata çeviriyor.

AŞK İTİRAFI

Yağmur'un neden yemeğe gelmediği ortaya çıkıyor. Tüm bunlar Ekrem'in başının altından çıkmış... Yağmur adamların elinden kurtulduğunda ise ilk işi Melek'e gitmek oluyor. Melek ise bu sefer annesiyle işbirliği yaptığı için Yağmur'a alınıyor. Yağmur ise hayatını tehlikeye atarak sevdiği kadına aşkını itiraf ediyor. 

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Deniz, en başından beri kara kedi rolünü üstlendiği aşk hikayesini terk etmiş, sahneyi Melek ve Yağmur’a bırakmıştır. Artık iki aşığın bir araya gelmesinde hiçbir engel yoktur. Yani kendileri dahil herkes öyle sanmaktadır. Ama hem birbirlerinin niyetlerini yanlış okumaları, hem de inatlarından dolayı bir türlü yakınlaşmayı başaramazlar. Yağmur, Melek’ten emin olmaya çalıştığı sırada Melek de Yağmur’u teste tabi tutmuştur. Bu durum, birbirlerinin tavırlarını yanlış yorumlarına sebep olur. Melek, Yağmur’un kendisinden uzaklaştığını; Yağmur’sa Melek’in kendisini istemediğini zanneder. Bu yanlış anlama silsilesine tabi ki rukiye el koymak ister. Ama onun da boyunu aşan dertleri vardır. Zira, yakın geçmişini silmiş bir eski kayın valideyle uğraşmaktadır. Yakın geçmiş silinince Rukiye’nin de medeni hali “bekar”dan “evli”ye evrilmiş, yıllar önce istifa ettiği gelinliğe, dönmek zorunda kalmıştır.

Bu sırada Çekilmez’ler, Melike’nin moralini yerine getirmek için tatile çıkmışlardır. Melike’nin; moral, motivasyon ve sükunet depolayacağını sandığı tatil; Necmettin’in reislik kompleksi ve kahramanlık düşkünlüğü yüzünden cehenneme dönmek üzeredir. Çekilmez’ler açlık, sefalet ve kaybolmanın eşiğindedir.

Çekilmez’lerin yokluğunda Melek ve Yağmur evin içinde rahatça köşe kapmaca oynayabilmektedir. Melek, bu oyundan fazlaca sıkılmaya, Yağmur’un kendisini gerçekten sevmediğine emin olduğu sırada müdahale, Rukiye’den gelir. Melek’i, Yağmur’a bir şans vermesi için ikna eder. Melek, Yağmur’un aşkına ikna olmaya ve onunla bir ilişki kurmaya ilk defa bu kadar yakındır. Yağmur, kapıdan girecek ve Melek’in elinden tutacaktır. Ama Yağmur, ne o kapıdan girer, ne de Melek’in elinden tutar. Melek, kapının eşiğinde bir başına ve elleri bomboş bir şekilde kalmıştır. Yağmur, onu daha yolun başında yapayalnız bırakmıştır.


 

GÜNCEL HABERLER