Mine Ayman'dan 13-19 Ağustos haftası burç yorumları

12 Ağustos 2018, Pazar 18:24
Son Güncelleme:
Merhaba, haftaya Ay’ın Başak burcundaki etkisi ile titiz bir başlangıç yapabiliriz. Yarım kalan işlerimizi tamamlayabilir ve iş odaklı olup çok fazla çalışabiliriz. Hayatımızın bir alanında düzenleme ve temizlik yapabiliriz

Her konuda çok detaycı ve titiz olabiliriz. Ayrıca sağlık kontrollerimizi yaptırmak için de uygun bir gündeyiz. İş toplantıları için de uygun bir gün, yeni anlaşmalar yapabiliriz. Ay Başak burcundayken sarı ve yeşil renkleri enerjimizi arttırabilir.

Mars pazartesi itibariyle Oğlak burcunda geri hareketine başlıyor, bu etki bu ay sonuna kadar sürecek ve girişimlerimizde ekstra dikkatli olmamız gerekecek!

Mars Oğlak’tayken bizim için doğru olmayan konularda hırslı olursak yanlış yapmamıza sebep olabilir, aceleyle karar almamak ve çok mantıklı düşünmek gerekir! Ayrıca maddi konularda da ay sonuna kadar kayıplarımız olabilir!

Salı ve Çarşamba günleri Ay Terazi burcunda ilerleyecek; ilişkilerimiz gündemimizde olabilir, her türlü ilişkiyi güçlendirmek ya da sorun varsa tamamen bitirmek için uygun günlerde olacağız. Daha sosyal olabilir ve sevdiklerimizle keyifli vakitler geçirebilir, kendimizle daha fazla ilgilenip güzelliğimiz için harcamalar yapabiliriz. Ana konularımız ilişkiler, güzellik, sanat ve adalet olabilir. Eğer para sorunumuz yoksa çok zevkli olacağımız için güzel şeyleri satın alabiliriz. 

Ay Terazi burcundayken pembe ve yeşil renkleri pozitif enerjimizi arttırabilir. Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri ise Ay Akrep burcunda ilerleyecek ve tutkumuz artacak. Aşırı hırs ve kıskançlığa karşı dikkatli olmamız gerekebilir. Sezgilerimiz güçlü olabilir ve derin konularda araştırmalar yapabiliriz.

Tutkulu ve hırslı olabilir, aklımıza koyduğumuzu hayata geçirebiliriz. Ay Akrep burcundayken yeşil, turkuaz ve mavi renkleri fazla enerjimizi dengeleyebilir.

Pazar günü ise Ay Yay burcunda ilerleyecek; meraklı bir ruh hali içinde yeni şeyler öğrenebilir ve hareket halinde olabiliriz. Yeni bir şeyler keşfetmek için enerjimiz yüksek olabilir. Seyahat planı yapabilir ve yeni yerler keşfedip, farklı insanlarla tanışabiliriz. 

Ay Yay burcundayken mavi ve lacivert renkleri fazla enerjimizi dengeleyebilir. 19 Ağustos Pazar Merkür retrosu Aslan burcunda bitecek ama tam olarak Merkür’ün hızına kavuşması ay sonunu bulacaktır. Önemli anlaşmalar ve kararlar için, Mars retrosu ve Merkür retrosunun biteceği bu ay sonunu beklemek daha faydalı olacaktır.

ŞANSLI BURÇLAR

TERAZİ, KOVA, İKİZLER, AKREP, YAY, ASLAN

BURÇ ŞARKILARI

KOÇ: EGEMEN YILDIRIM – YALANINA DOLANINA


BOĞA: EDİS – YALAN


İKİZLER: KAHRAMAN DENİZ – SUÇ MAHALLİ


YENGEÇ: MERVE ÖZBEY – VURACAK


ASLAN: YALIN – SENSİZ BEN NE OLAYIM


BAŞAK: ZİYNET SALİ – DELİ DİVANENİM


TERAZİ: BERRU TURAL – FİNAL


AKREP: FERHAT GÖÇER – REVA


YAY: HANDE YENER – BENİ SEV


OĞLAK: AYÇAM FT. CEM – FİYASKO


KOVA: ALEYNA TİLKİ FT. EMRAH KARADUMAN – YALNIZ ÇİÇEK


BALIK: MUSTAFA SANDAL FT. EYPİO – RESETGÜNCEL HABERLER