Öğretmenlerden, seminer arası anlamlı çalışma

12 Eylül 2018, Çarşamba 12:01
Bingöl'de bir okulda öğretmenler, seminerlerden artan zamanda bahçeye çizimlerle oyun alanı hazırladı. Uyum haftası kapsamında okula başlayan öğrenciler ise hazırlanan alanda oynayarak keyifli vakit geçirmeye başladı. Merkezde bulunan Atatürk İlkokulu öğretmenleri, seminerden arta kalan zaman öğrencilere daha iyi bir okul ortamı oluşturabilmek için okul bahçesine oyun çizgileri çizdi. "Okulumuz renklensin, öğrencilerimiz eğlensin" adını verdikleri ve yaklaşık bir hafta süren çalışma sonucunda tamamlanan alanda çocuklar oynamaya başladı.

Bingöl'de bir okulda öğretmenler, seminerlerden artan zamanda bahçeye çizimlerle oyun alanı hazırladı. Uyum haftası kapsamında okula başlayan öğrenciler ise hazırlanan alanda oynayarak keyifli vakit geçirmeye başladı. 

Merkezde bulunan Atatürk İlkokulu öğretmenleri, seminerden arta kalan zaman öğrencilere daha iyi bir okul ortamı oluşturabilmek için okul bahçesine oyun çizgileri çizdi. "Okulumuz renklensin, öğrencilerimiz eğlensin" adını verdikleri ve yaklaşık bir hafta süren çalışma sonucunda tamamlanan alanda çocuklar oynamaya başladı.

GÜNCEL HABERLER