Tarkan eşine emzirme koçu tutmuş

28 Temmuz 2018, Cumartesi 05:00

Tarkan eşine emzirme koçu tutmuş

Cumartesi Postası magazin bombalarıyla dolu! Görünen Adam Bekir Saçar yazdı...

Tarkan eşine emzirme koçu tutmuş

Bu koç, Pınar Hanım’ın kızını emzirirken yaşadığı sorunları çözmenin yanı sıra, anne sütü artırıcı beslenme şeklini, süt sağmayı, saklamayı, ısıtmayı ve emzirme biçimlerini öğretiyormuş.

İLKER'İN RİTA'SI YAKINDA GELİYOR

Oyuncu ve sunucu İlker Ayrık da restorancılığa soyundu. İki ay önce Kadıköy Moda’da Rita adını verdiği restoranı açmak için kolları sıvamıştı. Tüm hazırlıklar bitti. Rita’nın modernize edilmiş Türk yemeklerinden oluşan menüsü geçen hafta bitti. Bu hafta tadımlar başladı.

Tarkan eşine emzirme koçu tutmuş

Rita, Ağustos’un ikinci haftası açılacak. Fenerbahçe’nin eski başkanı Metin Aşık’ın oğlu Murat da restoran açtı. Kuruçeşme Sortie’nin içindeki lokantanın adı La Scarpetta. Başında da Murat Aşık’ın işletmeci sevgilisi Gökçen Paprika var.

LOS ANGELES'TEN 'ÇUKUR'UN SETİNE

Dilan Çiçek Deniz , oynadığı ‘Çuku r’ dizisi sezon tatiline girince sevgilisi Furkan Andıç ile Los Angeles’a oyunculuk eğitimi almaya gitmişti.

Tarkan eşine emzirme koçu tutmuş

Yaz okulu bitti. Dilan, salı günü İstanbul’a dönüyor. Hemen ardından ‘Çukur’un seti başlıyor.

Sosyetenin yeni gözdesi Şeş Beş

Uzun yıllar Etiler Şamdan ve Nişantaşı Biber Bar’ın işletmeciliğini yapan Selma Şeşbeş, Alaçatı Hacımemiş’te Şeş Beş adını verdiği bir restoran-bar açtı. Geçen hafta uğradım. Hıncahınç doluydu. Osman Merzeci ile sevgilisi Melis Murathanoğlu, Kemal Aktaş, Müge Arnas, Tuba Peksayar ve Çiğdem Kayalı o gece Şeş Beş’teydi.

Almila ile Berk ‘Kırık Ayna’da

Geçen yayın döneminde ‘ Cennetin Gözyaşları ’ dizisi ile ekranlarda boy gösteren Almila Ada, önümüzdeki yayın döneminde Fox TV’de yayınlanacak ‘Kırık Ayna’ adlı dizinin başrolünü kaptı.

Tarkan eşine emzirme koçu tutmuş

Yönetmenliğini Altan Dönmez’in yaptığı dizide Almila Ada’nın başrol arkadaşı Berk Cankat oldu. Çekimler on gün sonra başlıyor.

Nikah uğurlu geldi

Oyuncu Hande Soral, sekiz ay önce meslektaşı İsmail Demirci ile evlenmişti. Evlilik Hande’ye uğurlu geldi. Önümüzdeki sezon yayınlanması planlanan dört dizi projesinden de teklif aldı. Eşiyle tatilde olan Hande Soral projeleri titizlikle inceliyor. Önümüzdeki hafta kararını verip anlaşma imzalayacak.

GÜNCEL HABERLER