Vamp Giyim Tarzı Nedir? Nasıl Kombinlenir?

27 Ağustos 2018, Pazartesi 16:35

DANTEL DETAYLAR

Vamp giyim tarzı kadına gizem ve şehvet katan, ağırlıkla koyu tonların kullanıldığı kışkırtıcı ve çekici bir tarzdır. Peki vamp giyim tarzının olmazsa olmazları nelerdir, nasıl kombinlenir?

DERİ PARÇALAR VAZGEÇİLMEZİ

Vamp kelimesi çekici, alımlı ve seksi tanımlası için kullanılır. Seksi giyim tarzını düşündüğümüzde ilk akla gelen şey elbette deri parçalar! Deri taytlar, dar kesim deri etekler ve uzun deri çizmeler bu tarzın vazgeçilmezidir.

Vamp Giyim Tarzı Nedir? Nasıl Kombinlenir?

KOYU TONLARDA MAKYAJ Bakışlarınızı derinleştirecek buğulu bir makyajdan ve dudaklarınızı ortaya çıkartacak koyu renk bir rujdan daha seksi ne olabilir ki? Tamamlayıcı olan koyu makyaj vamp giyim tarzının olmazsa olmazı...

KOYU RENK PARÇALAR

Vamp tarzının kilit parçalarını koyu renk, özellikle siyah kıyafetler oluşturmakta. Deri etekler, elbiseler, dantel ve metal detaylar, diz üstü çoraplar ya da kalın topuklu ya da ince uzun topuklu çizmeler/botlar.

BÜSTİYERLER

Çok uzun senelerdir kadınların kullandığı büstiyerlerin deri, dantel detaylı ve koyu renkli olanları bu tarzın demirbaşlarından desek abartmış olmayız.

GÜNCEL HABERLER