Anadolu Ajansı'nda Fatih Terim istifası: 'Namusumu temizlemek için...'

Anadolu Ajansı'nda Fatih Terim istifası: 'Namusumu temizlemek için...'


Anadolu Ajansı'nın Fatih Terim'in mekan basmasıyla ilgili haberi yayınlamaması üzerine haberi yapan muhabir İbrahim Evrim Ayral istifa etti

16 Temmuz 2017, Pazar 07:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Alaçatı'da ortalığı birbirine kattı. İki damadı ve bir koruması ile birlikte damadına ait restoranın yanındaki Yüzevler'e giden Terim, hem Yüzevler'in sabihini hem de 5 çalışanını darp etti. Sandalyelerin havada uçuştuğu, yumrukların konuştuğu kavga sonrasında, yaralılar darp raporu aldı, karakola giderek şikayette bulundu.
 

HABERİ YAYINLAMAK İSTEYEN MUHABİR İSTİFA ETTİ


Anadolu Ajansı İzmir Bölge Müdürlüğü'nde muhabir olarak görev yapan İbrahim Evrim Ayral istifa gerekçesini ise Facebook hesabından yaptığı açıklamayla duyurdu. 


Görevinden istifa eden muhabir İbrahim Evrim Ayral

Ayral, açıklamasında "Dünyanın neresinde olursa olsun bu haberdir.. bu haberi yayınlamayan, yayınlayamayan da ben ajansım, gazeteyim, adamım diye gezmesin sakın.. böyle gazeteci olamaz. Haber muhabir için namustur ve ben namusumu temizlemek için istifa etmekten başka yol bulamadım. Bundan sonra bu ve benzeri özel haberleri ancak sosyal medya hesaplarımdan takip edebilirsiniz" ifadelerine yer verdi.

Fatih Terim tartışmaya böyle gelmiş​

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hasan Ali Kaldırım Fenerbahçe'ye veda etti