Anadolu Efes'ten örnek hareket

Anadolu Efes Spor Kulübü, Kütüphaneler Haftası kapsamında düzenlediği “Bir Kitap da Sen Getir” kampanyasına 3. yılında da devam ediyor 

28 Mart 2017, Salı 16:20
A A
Anadolu Efes Spor Kulübü’nün Kütüphaneler Haftası kapsamında üçüncü kez hayata geçireceği ve binlerce çocuğu, hayallerindeki kitaplarla buluşturacağı “Bir Kitap da Sen Getir” kampanyası, Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı’nın desteğiyle 2 Nisan Pazar günü oynanacak Gaziantep Basketbol karşılaşmasında gerçekleştirilecek.

Karşılaşmayı Abdi İpekçi Spor Salonu’nda izlemek isteyen basketbolseverlerin bilet almak yerine kitap getirecekleri kampanyanın elçiliklerini ise başarılı oyuncular Cedi Osman ve Bryant Dunston üstlenecek. Toplanan binlerce kitap, önceki iki yılda olduğu gibi Türkiye’nin 7 bölgesindeki okullara dağıtılacak.

Basketbolseverlerin; karalanmamış, boyanmamış ve iyi durumda olan ilköğretim seviyesindeki kitapları, Gaziantep Basketbol karşılaşması öncesinde Abdi İpekçi Spor Salonu’na getirerek maç biletlerini alabilecekleri kampanyada, çocukların okuma alışkanlığı kazanması konusunda farkındalık oluşturulması hedefleniyor.

Bu anlamlı kampanyaya Anadolu Efes Spor Kulübü partnerleri de katkı sağlayarak basketbolseverleri kitap bağışlamaya yönlendirecek.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.