Anadolu Yakası'nın sembollerinden İstanbul Optimum yenilendi

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen ünlü markalarından indirimli alışveriş yapma imkanı sunan İstanbul Optimum Outlet, yenilenen yüzü ve mağaza karmasına katılan yeni markaları ile ziyaretçilerini karşılamaya başladı

28 Kasım 2017, Salı 05:00
A A
Anadolu Yakası'nın sembollerinden İstanbul Optimum yenilendi
Yerli ve yabancı birçok markanın mağazalarının bir arada bulunduğu İstanbul Optimum Outlet Alışveriş Merkezi, yeni mağazaları, kültürel ve sosyal etkinlik alanları, açık ve kapalı çocuk oyun parkı ve teraslarıyla artık daha ferah bir konsepte kavuştu. Yenilenen konseptiyle müşterilerinden tam not alan Optimum, dünyaca ünlü moda markalarını uygun fiyatlarla sunuyor. Yeniliğine ayak uydurarak konsept değiştiren mağazalar da yine 365 gün indirim fırsatlarıyla alışveriş severlere hizmet veriyor. Alışverişin yanı sıra tamamen yenilen yemek katında ise dünya ve Türk mutfağından çok çeşitli lezzetler tatma imkanı sunan Optimum, buluşma, eğlence ve etkinlik noktası olarak rakipleri arasında fark yaratıyor. Ziyaretçilerin daha konforlu bir mekan da alışveriş yapması hedefiyle yenilenen AVM’nin konseptinde, doğal ışığın mümkün olan en üst düzeyde içeriye girmesi amaçlandı. Aynı zamanda AVM’nin daha sıcak bir atmosfer sunması için beyaz ve ahşap detaylar kullanıldı. AVM’ye modern ve sade bir tasarım dili ile ferahlık, hem içerde hem dışarda müşterilere alışverişin dışında yeni sosyal aktivitelere imkan veren fonksiyonlar da kazandırıldı.


İKİ KAT EĞLENCE


Optimum’un iç ve dış mekan için tasarlanan farklı çocuk oyun alanları, yenilenen buz pisti ile birlikte sosyal aktivite alanları çok daha ilgi çekici hale getirildi. Düzenlediği etkinliklerle çocuklar için de cazibe noktası olan Outlet, minik ziyaretçilerine sanattan hobiye, mutfak atölyelerinden gelişim atölyelerine uzanan eğlenceli ve öğretici aktiviteler sunuyor. Optimum Outlet içerisinde yer alan Anadolu Yakası’nın ilk ve tek gerçek buz pateni pisti olan Buzluk, yeni konsepti ile buz pateni keyfini doruklara çıkarıyor. Haftanın her günü büyük küçük herkese öğrenme, eğlenme ve sporun tadını çıkarma imkanı sunan gerçek buz pisti özelliğine sahip Buzluk, buz pateni sevdalılarına uzman eğitmenlerden eğitim alma imkanı ve bolca eğlence vadediyor. Buzluk aynı zamanda, buz hokeyi maçları, yabancı gösteri gruplarının ve Türkiye buz pateni şampiyonlarının gösterileri ile görsel şölen niteliğindeki şovlara da sahne oluyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Kara Cuma’da (Black Friday 2017) sizi hangi tehlikeler bekliyor? Neler yapmalısınız?