Android 4.3 geldi; ama...

Note 2 için Android 4.3 güncellemesi yayınlandı. Ama beklediğiniz pek çok şeyden yoksun olarak...

19 Kasım 2013, Salı 19:30
A A

Samsung, Hindistan'dan başlayarak, Galaxy Note 2 kullanıcılarının uzun süredir beklediği 4.3 güncellemesini dağıtmaya başladı. N7100XXUEMK4 koduyla dağıtılan güncellemede, Note 2 sahipleri, bekledikleri pek çok şeyine yazık ki bulamadı.

Galaxy Note 2 için yayınlanan Android 4.3, Sa yenilenen hava durumu widget'ı bile yer almıyor. TouchWiz de, 4.1.2'de kullanılan ile tamamen aynı.

Bu durumu "Note 3 satışlarını baltalamamak için yaptılar" şeklinde eleştiriler de var, Samsung'a hak verenler de var. Ama en azından, TouchWiz'in güncellenmesi ve widget'ların yenilenmesi, bizce Note 3 satışlarına pek de zarar vermezdi.

Kim bilir, belki de Samsung, bazı ek özellikleri ilerleyen günlerde yayınlayacağı yeni bir güncellemeyle Note 2'ye de ekler. Ama bunun için çok da umutlu olmamanızda yarar var.

Güncelleme henüz Türkiye'de dağıtılmıyor ama sık sık telefonunuzdan OTA kontrolü yapmanızda yarar var. Güncelleme, her an sizin telefonunuza da ulaşabilir...

Resimlerle: Galaxy Note 3, Galaxy Gear ve fazlası...

Kaynak: CHIP Online

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.