Angelina Jolie 11 yaşındaki kızından bile daha zayıf

Angelina Jolie hakkında inanılmaz bir iddia ortaya atıldı. ABD'de yayınlanan Star dergisinin iddiasına göre 42 yaşındaki Jolie, 11 yaşındaki kızı Shiloh'dan bile daha zayıf.

08 Aralık 2017, Cuma 16:45
A A

Dergi, Brad Pitt ile ayrılma sürecinde zor günler yaşayan ve yeni filminin tanıtımı nedeniyle iş programı da yoğun olan Angelina Jolie'nin anoreksiyanın pençesine iyice düştüğünü ileri sürdü.

Star dergisi, 1.69 cm boyundaki Angelina Jolie'nin sadece 38 kilo olduğunu da iddia etti. Aynı zamanda ünlü yıldızın tehlikeli bir diyet yaptığı da derginin iddiaları arasında.

Inquisitir dergisine göre de Jolie, sigara, şarap ve pahalı peynirlerden başka hiçbir şeyi ağzına sürmüyor. Bu şekilde de kızından bile daha zayıf bir hale geldi.

Derginin görüşünü aldığı bir uzman doktor da Angelina Jolie'nin kendini açlığa mahkum ettiğini belirtti.

Star dergisinin ileri sürdüğüne göre eski eşi Brad Pitt de Jolie'yi sağlıklı beslenmesi konusunda uyarıyor. Dergi, Jolie'nin arkadaşlarının ünlü yıldızın kanserle mücadele edip etmediği konusunda endişelendiklerini de yazdı.

Ancak Gossip Cop adlı internet sitesi tüm bu iddiaların asılsız olduğunu ileri sürdü. Gossip Cop, Jolie'nin zayıflığı ile ilgili belli zamanlarda ortaya atılan iddialar gibi Star'ın yazdığı "Shiloh'dan bile daha zayıf" haberlerinin de gerçeği yansıtmadığını yazdı.

Jolie, kısa bir süre önce Vanity Fair dergisine verdiği röportajda sağlığı ve hayatıyla ilgili her ayrıntıyı kontrol altında tuttuğunu ifade etmişti.

Sıradaki haber yükleniyor...