Angelina Jolie Come Away filminden çekimlere 11 saat kala çekildi

Angelina Jolie başrolde yer alacağı Peter Pan and Alice in Wonderland’in geçmiş hikayesini konu edinen Come Away adlı filmden çekimlere 11 saat kala çekilme kararı aldı.

08 Ağustos 2018, Çarşamba 11:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Angelina Jolie, Peter Pan and Alice in Wonderland’in öncesini konu alacak olan Come Away adlı filmden çekimlere 11 saat kala çekilme kararı aldı.

43 yaşındaki Oscar’lı oyuncu, Lincoln filminin yıldızı David Oyelowo ile birlikte başrolde yer aldığı fimin çekimlerine geçen pazartesi başlayacaktı.

Jolie’nin çekim öncesinde yapımcıları arayarak projeden çekildiğini söylediği iddia edildi. Jolie böylece fantastik türdeki yeni filmin geleceğiyle ilgili akıllarda soru işareti bıraktı.

Jolie’nin çekim öncesinde yapımcıları arayarak projeden çekildiğini söylediği iddia edildi. Jolie böylece fantastik türdeki yeni filmin geleceğiyle ilgili akıllarda soru işareti bıraktı.

Daily Mail’e konuşan bir kaynak, “Aylar öncesinden anlaşıldı ve her şey hazırlandı. Şimdi neler olduğunu kimse bilmiyor” dedi.

Aynı kaynağa göre yapımcılar Jolie’yi filme dönmesi için ikna etmeye çalışacak.

Angelina Jolie cephesinden konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmedi.

Come Away filminde Alice ve Peter Pan iki kardeşi, Angelina Jolie ve David Oyelowo da onların anne babası olarak seyirci karşısına çıkacaktı.

Projeden çekilme kararı, Jolie’nin 54 yaşındaki oyuncu Brad Pitt’i çocuklarına maddi destek sağlamamakla suçlamasının hemen ardından geldi.

İkilinin arasında süren boşanma ve velayet davasında Jolie’nin avukatları, mahkemede Pitt’in 18 aydır çocuklarına kayda değer miktarda para aktarmadığını ileri sürdü. Mahkemenin, Pitt’i, çocukları için ödeme yapmaya zorlamasını talep etti.

Brad Pitt’e yakın kaynaklar ise ünlü aktörün her zaman anlaşmaya uygun davrandığını ileri sürdü.

Mahkeme belgelerine göre boşanma bu yılın sonunda gerçekleşmiş olacak.

Jolie ve Pitt çiftinin, Eylül 2016’dan bu yana boşanma davası sürüyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kıvanç Tatlıtuğ denizin tadını çıkardı