Angelina Jolie karşımıza tekrar peri olarak çıkacak

Angelina Jolie karşımıza ilk olarak 2014'te kötü bir peri olarak çıkmıştı. Jolie şimdilerde aynı rolü oynadığı ikinci Malefiz filminin galaları için dünyanın dört bir yanını geziyor...

08 Ekim 2019, Salı 12:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

44 yaşındaki Oscar'lı oyuncu Angelina Jolie ilk olarak 2014 yılında oynadığı Malefiz (Maleficent) karakterine tekrar hayat verdi. Çekimleri biten ve vizyon için gün sayan filminin dünyanın 4 bir yanındaki galalarına katılan Angelina Jolie oldukça mutlu görünüyor.

Jolie'nin özellikle rol arkadaşı Michelle Pfeiffer'labirlikte olan pozları çok konuşuluyor. Filmde karakterleri karşı karşıya gelecek ve birbirlerine düşman olacak olan Jolie ve Pfeiffer'ın arasından gerçek hayatta su sızmıyor.

‘Malefiz: Kötülüğün Gücü’nün Avrupa galası Roma’da yapıldı. Angelina Jolie gala öncesi fotoğraf çekiminde Givenchy’nin 2020 koleksiyonundan lila rengi bir üst ve siyah pantolondan olan son derece zarif bir takım giydi.

Genellikle objektifler karşısında soğuk ve somurtuk pozlar veren Jolie’nin dünkü galada neşe saçması dikkat çekti. Jolie’nin Brad Pitt’le boşanma davası 2016’dan bu yana sürüyor. Jolie geçen hafta verdiği röportajında “Kendimi biraz kaybetmiştim. Artık kendime dönüyorum” diyerek içini dökmüştü. Kimbilir belki de bu neşeli haller Angelina'nın artık eski defterleri kapattığını ve hayatında yeni sayfalar açtığını gösteriyordur...

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Emily in Paris, neden bu kadar hayal kırıklığına uğrattı?