Angelina Jolie’nin Kraliçe Elizabeth’ten aldığı en önemli ders: Ağaç dikmek

Kraliçe Elizabeth’i anlatan ‘The Queen’s Green Planet’ belgeseline konuşan Angelina Jolie, Kraliçe’den aldığı ve çocuklarına aktardığı en önemli dersin ağaç dikmenin önemi olduğunu açıkladı

10 Nisan 2018, Salı 14:44
A A

Angelina Jolie, Kraliçe Elizabeth’ten aldığı ve çocuklarına öğrettiği en önemli dersi açıkladı.

42 yaşındaki ABD’li oyuncu, Afrika ülkesi Namibya’dayken Kraliçe’yi anlatan The Queen’s Green Planet belgeseline konuştu.

Çocuklarıyla birlikte Namibya’da bulunan Jolie, “Buraya gelip çocuklara, ‘İşte ağaç dikmenin önemi’ demek, Majesteleri’nden öğrendiğim ve çocuklarıma öğretebileceğim en büyük ve en önemli mesajdı dedi.

“Çocuklarım bana ‘Ağaç dikmek Kraliçe için neden önemli? İngiltere Kraliçesi neden Afrika’da ağaç dikmeyi önemsiyor?’ diye sordular diyen Jolie, onlara verdiği cevabı da paylaştı.

Jolie, çocuklarına şu cevabı vermiş:“Dünyanın dört bir yanındaki insanlara önem veren, gerçekten çok güzel bir kadın olan Kraliçe, geleceği önemsiyor, sizin torunlarınızın ve kendi torunlarının doğanın ve diğer kültürlerin tadını çıkarmasını istiyor. Bunun gerçekten önemli olduğunu düşünüyor ve ben de ona katılıyorum.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.