Angelina Jolie yeni malikane arayışında

Angelina Jolie yeni konak arayışında

08 Aralık 2016, Perşembe 13:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Angelina Jolie'nin danışmanı, salı günü ünlü aktrisin Londra'da yeni bir malikane aradığını ve Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komisyonu İyi Niyet Elçisi olarak yaptığı görevi için Londra'ya taşınmayı planlamadığını belirtti.

Şu anda güzel yıldız, Eylül ayında Brad Pitt'le hızlı bir şekilde ayrıldığı için Malibu'da ikamet ediyor.

41 yaşındaki Angelina Jolie'nin Los Angeles'a taşınmak istemesinin nedeni ise Brad Pitt ile çocuklarının birbirlerine yakın olmalarını istemesi.

Angelina, ilk filmi "First They Killed My Father" ı bitirmesini erteledi; böylece çocukları 15 yaşındaki Maddox, 12 yaşındaki Pax, 11 yaşındaki Zahara, 10 yaşındaki Shiloh ve sekiz yaşındaki ikizler Knox ve Vivienne ile daha fazla vakit geçirebiliyordu.

Kaynaklar, Brad ve Angelina'nın sorunlarının Eylül ayında boşanma davası açılmadan bir yıl kadar önce başladığını ve Angelina'nın 'evliliği sona erdirmek için bir fırsat aradığını' ve kariyerini çocuklarıyla birlikte Londra'da sürdürmek istediğini iddia etti.

Brad Pitt'in çocukları görüp görmeyeceğine karar vermek için ise onunla bir terapistin kalacağı söylendi.

Ayrıca gazetelerde aktörün ayda dört kez uyuşturucu ve alkol testi yapmak zorunda kalacağı da belirtildi.

Ian Russ, çocukların velayeti konularında uzmanlaştığı için, Brad Pitt'in çocukları ne zaman görebileceğine karar verecek psikolog olarak seçildi.

Çocukların vesayeti ise hala Angelina Jolie'de.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İstenmeyen mesaj derdi bitiyor