Angelina Jolie'nin dertleşecek bir dostu bile yok

Bir zamanlar Brangelina olarak anılan Angelina Jolie ve Brad Pitt yollarını ayıralı birkaç yıl geçti. Çiftin boşanma davaları artık son aşamaya da geldi. Ancak geçen hafta basına yansıyan bir iddia, bir zamanların "altın çiftini" tekrar gündemin ilk sıralarına taşıdı

16 Nisan 2019, Salı 12:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

İddiaya göre Angelina Jolie, resmi olarak da boşanmak üzere olduğu eski eşi Brad Pitt'ten birliktelikleri için bir şans daha istiyordu. 

Yine ileri sürülenlere göre Pitt'in tek amacı ise altı çocuklarının hatırına, eski eşiyle sadece dostluk temelinde bir ilişki sürdürmekti. 

İşte tüm bu gelişmeler Angelina Jolie'nin hayatının bir kez daha mercek altına alınmasına yol açtı.

Üçü biyolojik, üçü evlatlık altı çocuğunun velayetini tam olarak üstüne almak için büyük bir çaba harcayan Jolie'nin hayatı görünüşte son derece sakin geçiyor. Neredeyse bütün vaktini çocuklarına ayıran 42 yaşındaki Jolie, film galalarına da onlarla birlikte katılıyor.


Sık sık marketlerde ya da mağazalarda çocuklarının hepsi ya da birkaçıyla alışveriş yaparken görüntülenen Jolie'nin aşk hayatıyla ilgili söylenenler de, sadece söylenti olarak kalmaya devam ediyor. Hatta çıkan bütün söylentilere rağmen hayatında üç yıldır çocuklarından başka kimse yok.

Ancak, Angelina Jolie'nin hayatı öyle dışarıdan göründüğü kadar kusursuz değil. ABD basınında yer alan haberlere göre Angelina Jolie, çocuklarıyla birlikte "tecritte" ve yapayalnız bir hayat yaşıyor.

Üç yıl önce boşanma kararının ardından Los Angeles'ta bir malikaneye taşınan Angelina Jolie, deyim yerindeyse bir altın kafes içinde yaşıyor.

İddialara göre Angelina Jolie, işi konusunda da eskisinden çok daha seçici davranıyor. Çocuklarının da içinde yer alabileceği projelere "evet" diyor. Bütün vaktini ve enerjisini çocukları için harcıyor.

Angelina Jolie, dışarıdan bakıldığında altı çocuğuyla birlikte pek de yalnız görünmüyor. Ama bir süre önce kendisinin de ifade ettiği gibi "konuşacak tek bir arkadaşı bile yok." Gençlik yıllarında çılgın bir yaşam sürdüren Jolie, artık eskisi gibi Hollywood partilerinde de boy göstermiyor.

Birçok iş arkadaşı olan Angelina Jolie'nin dertleşebileceği sırlarını açabilecek kadar yakın olduğu bir arkadaşının bulunmadığı da ileri sürülenler arasında.

Basına yansıyan iddialara göre Jolie, çocuklarından arta kalan zamanlarda bazen terapiye gidiyor. Hatta son zamanlarda yemek yapma dersleri bile almaya başladı.

Angelina Jolie, boşanmadan sonra Los Angeles'da satın aldığı evinde 17 yaşındaki Maddox, 14 yaşındaki Pax 13 yaşındaki Zahara, 12 yaşındaki Shiloh ve 10 yaşındaki ikizleri Vivienne ve Knox ile birlikte yaşıyor.

Jolie, bu eve taşındığı sırada Vogue dergisine verdiği bir röportajda "Ben ev dekorasyonuyla hiç ilgilenmezdim. Bütün bunları Brad yapardı" demişti.

Jolie bir başka röportajda da "Çok evde otururum. Gerçekten çok sosyal değilim. Brad ile konuşurum. Konuşacağım çok fazla arkadaşım yok" demişti.


Boşanmanın ardından Jolie'nin en büyük yardımı The Tourist filmindeki rol arkadaşı Johnny Depp'ten aldığı ileri sürülmüştü. Kamboçyalı iş ortağı Loung Ung da Jolie'nin yakın olduğu birkaç kişi arasında. Hatta Jolie bir keresinde "Onun omuzunda ağladığım oldu" diye konuşmuştu.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Kafaları karıştıran açıklama! Doktor Li öldü mü?