Angelina Jolie’nin saç kaynaklarında yanlış olan neydi?

Görünümünde hızlı bir değişiklik isteyen kişilerin ilk başvurduğu yöntemlerden biri saçlarına kaynak taktırmak. Kısa saçlarınız varsa ya da daha farklı bir model kullanmak istiyorsanız, saç kaynakları size pratik bir çözüm sunabilir. Elbette doğru şekilde eklendiği zaman... Hollywood yıldızı Angelina Jolie, Eternals filminin galasında kırmızı halının en çok konuşulan ismi oldu. Nedeni ise tüm güzelliğini sabote eden saç kaynaklarıydı. Angelina Jolie'nin saç kaynaklarında yanlış olan noktaları, ünlülerin saç uzmanı anlattı. /ÖZEL

27 Ekim 2021, Çarşamba 13:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
TÜM GÖRÜNÜMÜNÜ BALTALADI

TÜM GÖRÜNÜMÜNÜ BALTALADI

Ünlülerin bile kötü saç günü vardır. Tıpkı Roma Film Festivali’nde kırmızı halıda yürüyen Angelina Jolie gibi... 

Geçtiğimiz Pazar Eternals filminin festivaldeki galasına uyumsuz postişler ve dağılmış fönü ile katılan Angelina Jolie, hayranlarını şaşkına uğrattı. Jolie’nin saçları sosyal medyada yorum yağmuruna tutuldu. Kullanıcılardan biri “Bir kuaför değilim ama Angelina Jolie’nin saçını kim yapmışsa ya yanlış yaptı ya da sarhoştu” derken diğeri ise “Birileri kovuldu” yorumunu yaptı. 

YETERİ KADAR KAYNAK KULLANILMAMIŞ

YETERİ KADAR KAYNAK KULLANILMAMIŞ

Peki dünyanın en ünlü kadınlarından biri olan Angelina Jolie, nasıl böyle bir saçla kırmızı halıya çıkabilmişti? Page Six'e konuşan ünlülerin saç kaynak uzmanı, Priscilla Valles’in bazı görüşleri var. Hailey Baldwin, Christina Aguilera, Megan Fox ve Kardashian’ların saç kaynaklarını yapan Valles, Angelina Jolie’nin kaynaklarında uygun olmayan yoğunluk ve yerleştirme hatası olduğunu söylüyor. 

Angelina’nın saçlarında kaynaklar yeteri kadar kullanılmamış ve yüksekte değildi. Valles, “Kaynakları önce tepeye yerleştiriyoruz, ardından geri kalanları takarak Angelina’daki gibi net bir eklenti çizgisinin olup olmadığından emin oluyoruz. “ diyor. 

KÜT SAÇ UÇLARI İNCELTİLMEMİŞ

KÜT SAÇ UÇLARI İNCELTİLMEMİŞ

Kaynakların ucundan küçük bir kırpma yapmak da gerçek saç görünümüne yardımcı olur. Böylece belli olmadan daha uzun bir saça kavuşabilirsiniz. 

Eğer birinin küt bir kesimi varsa, saçların uçlarını incelterek eklenti çizgisini yok ediyoruz. Ya da küt saçlardan kurtulmak için saçı yukarı doğru ekliyoruz. İnce saç uçları, kaynak ve saçın karışmasını sağlar.

SAÇLARININ RENGİ DOĞRU DEĞİLDİ

SAÇLARININ RENGİ DOĞRU DEĞİLDİ

Valles’e göre Angelina Jolie’nin saç kaynağındaki bir diğer hata ise saç renginin uyumsuzluğuydu. Saç kaynağınızda tüm saçınızla eşit olacak doğru rengi tutturamazsanız görünümünüz mahvolabilir. Saç uçları doğal olarak kökten uca doğru açılan renk skalasında olmalı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bu moda trendleri harcadığınız paraya değmiyor!