Angelina'yı görenler gözlerine inanamadı

Angelina Jolie'nin başrolünde oynadığı Maleficent filminin galası dün yapıldı. Kötü bir cadıyı oynadığı bu Disney filminin galasına çocuklarıyla katılan Jolie şaşkınlık yarattı...

01 Ekim 2019, Salı 15:45
A A

Angelina Jolie özel hayatındaki çalkantıların kendisini etkilemesine izin vermeden Hollywood'daki kariyerinin dikkatli bir şekilde devam ettirmeye devam ediyor. Oyunculuktan yapımcı ve yönetmenliğe de adım atan güzel yıldız şimdilerde bir devam filmiyle haşır neşir.

2014 yılında çekilen Maleficent filminin devamı da Maleficent: Kötülüğün Gücü adıyla vizyona girmek için gün sayıyor. Disney yapımı bu büyük bütçeli filmde Angelina Jolie yine başrolde.

Jolie filmin dün yapılan galasına çocuklarıyla birlikte katıldı. Evlatlık çocukları ve kendi doğurduklarını asla birbirlerinden ayırmayan Jolie'nin etrafı 5 çocuğundan oluşan bir sevgi çemberiyle sarılıydı adeta.

Jolie'nin çocuklarını görenlerse gözlerine inanamadılar. Gençliği ve güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen yıldız oyuncunun çocuklarının kendi boyuna yaklaştığını görenler Jolie'ye övgüler yağdırmadan duramadılar.

Jolie kırmızı halıda filmin diğer yıldızları Michelle Pfeiffer ve Elle Fanning'le de poz verdi. Bu üç güzel kadını görenler filme gönderme yaparak 'bu kadar büyüleyici görünebildiklerine göre gerçekten de büyücü olmalılar' yorumunu yapmaktan geri duramadı...

Sıradaki haber yükleniyor...