Anıl Can'dan 10 - 16 Aralık haftası burç yorumları

10 - 16 Aralık haftasında hangi burç neler yaşayacak? Önümüzdeki günlerde ne gibi olaylarla karşılaşacağız? Astroloji konusuna merak duyan okurlarımız için 10 -16 Aralık haftası burç yorumlarını Astrolog Anıl Can yazdı. İşte gün gün her burcun detaylı anlatımıyla haftalık burç yorumları...

Son Güncelleme:
A A

Yeni hafta burçlara ne getirecek? Hangi burç gökyüzü olaylarından nasıl etkilenecek? Anıl Can yorumladı...


Hayırlı haftalar herkese, artık bu hafta biraz daha rahat bir dönemdeyiz, en azından çok büyük bir gezegen etkileşimi yok. Geçen günlerde oluşan Yeni Ay'ın etkileriyle ilgili süreçler devam ediyor. Bu hafta da yenilikler üzerine enerjiler üzerimizde olacak.

İş fırsatları ön plana çıkıyor, bu dönem içerisinde işlere odaklanma fayda olacaktır. Bitirilmesi gereken şeyleri bitirmemiz gereken bir dönem aynı zamanda. Yeni fırsatlar için biraz daha gözü kara davranabilirsiniz ama abartırsanız bu sizin zararınıza olabilir. İş değişimi için aceleniz yoksa belki biraz daha bekleyebilirsiniz veya değişimi gerçekleştireceğiniz zamanı daha iyi seçin. Firma/şirket düzgün mü? Maaşları ödüyorlar mı? 2 ay sonra sizi çıkarırlar mı? Bir piyasa araştırması yapın.


İşiniz yoksa ve arıyorsanız da aynı şeyler geçerli.


Aşk hayatımızla ilgili ciddi kararlar alabiliriz, daha gerçekçi, ayakları yere basan düşünceler ve kararlar ortaya çıkabilir. Bu durumda ilişkilerde derinleşme ve sorumluluk alma adımlarını görebiliriz bu da belki sözlenme ve evlenme kararları aldırtabilir.

Eğer ilişkilerde bazı gizli saklı şeyler varsa ve sorunları çözmediyseniz bu dönem sorunları çözmeye odaklanmalısınız. Sorunları başkasında değil biraz kendinizde aramalısınız.


Haritanızda sorunlar varsa veya ilişkilerle ilgili sert açılarınız varsa o halde ilişkide sorunlar gündeme gelebilir.

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU

Bu hafta kendinizi biraz dinlemeye ihtiyacınız var.Bitmeyen işleri bitirebilmek için bazı fırsatlar söz konusu.Aşk hayatınızla ilgili önem değişiklere dikkat edin.Bu hafta biraz daha sakin ve var olan işleri bitirmeye odaklanırsanız daha iyi olur

BOĞA BURCU

BOĞA BURCU

Parasal konularda sıkıntılı dönemleri geride bırakmak için güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.Merkür geri hareketteyken, bitiremediğiniz işleri bitirmekte fayda olacaktır.Aşk hayatında şanslı ve güzel rüzgarlar esebilir.

İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

Uyku problemlerine dikkat etmelisiniz.Geçtiğimizi haftalarda yaşadığınız duygusal iniş ve çıkışlar bu hafta yerini sakinliğe bırakması için, hayatınızdaki sorunları olduğu gibi kabul etmeye odaklanın.Yönetici gezegeniniz geri harekette, eski dostlarla karşılaşabilir eski ilişkiler gündeme gelebilir.

YENGEÇ BURCU

YENGEÇ BURCU

Mide problemlerine dikkat etmelisiniz.BU dönem iş hayatı canınızı sıkıyor olabilir, maddi alanda güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.Bu hafta sadece ani kararlar almayın, biraz daha sakin ve yapıcı olun.Ruh halinizi güçlendirin güzel şeyler yolda

ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

Sevgili aslan burçları hobilerinize çok daha fazla zaman ayırabilecek, hatta bazılarınız yeni hobiler keşfedebileceksiniz. Tabii Merkür Yay burcunda iken bir odaklanma sorunu yaşayabilirsiniz. Yeni birileriyle tanışırken karşınızdaki insana yeterince odaklanamayabilirsiniz. Eğlenceli, yaratıcı planlar bu hafta sizinle olacak. Var ise çocuklarınızla eğlenceli ve öğretici aktivitelere katılabilirsiniz. Yazı, yazarlık, reklam yazarlığı, metin yazarlığı gibi bir alanda hobiler keşfedebilirsiniz.

BAŞAK BURCU

BAŞAK BURCU

Sevgili başaklar bu hafta ev alım satım konuları gündemde. Ev arkadaşı alabilir ya da ayrı eve çıkmak isteyebilirsiniz. Ama her halükarda yerleşime ait konularda genel anlamda olumlu etkiler altında olacaksınız. Bu dönem ev alacak veya kiralayacaksanız bütçenizi aşmamaya özen gösterin. Evinizde, ailenizde, arkadaşlarınızla aranızda eğlenceli bir iletişim dönemi başlıyor. Bu hafta biraz fazla ön yargılı olabilirsiniz. Bu yüzden aile içinde önemli konular olduğunda tarafsız olmaya çalışın.

TERAZİ BURCU

TERAZİ BURCU

Sevgili teraziler bu hafta seyahatler ön planda. Tüm iletişim aletleriyle aktif iletişim halinde olacaksınız.Bazılarınız yeni bir eğitim için araştırmalara başlayabilirler. Yalnız yakın çevrenizdeki herkese yetişmeye çalışmaktan kendinize yeteri kadar zaman ayıramayabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla sözlü münakaşalar yaşayabilirsiniz. Kendinizi nasıl ifade ettiğinize dikkat edin. Zira en ufacık bir kelime büyük bir soruna, yangınlara dönüşebilir.AKREP BURCU

AKREP BURCU

Sevgili akrepler bu hafta finansal konular ön planda. Harcamalarınız ve kazançlarınızın dengesini iyi kurmalısınız. Bu süreçte kazançlarınızı arttırıcı etkilerde söz konusu! İşinizde terfi alabilir, daha iyi bir işe geçebilirsiniz. Aşırı iyimser ve karar alma konusunda aceleci davranabilirsiniz. Parasal konularda aceleci davranmamalı birkaç kere düşünmelisiniz. Bu hafta unutkanlıklarınız yüzünden başınız derde girebilir.İthalat için girişimlerde bulunmak, şirket açmak için uygun dönemdir. Kendi şirketinizi kurmak istiyorsanız bu dönemi değerlendirebilirsiniz.

YAY BURCU

YAY BURCU

Sevgili yaylar bu hafta hedeflerinize çok kolay ulaşabileceksiniz. Yeteneklerinizi çok daha rahat ortaya koyabilirsiniz. Önemli anlaşmalar imzalayabilirsiniz. İletişim araçları satın alabilirsiniz. Yurt dışına seyahatler organize edebilirsiniz. Yabancı kültürler ve inançlar hakkında daha fazla okumak, bilgi sahibi olmak için güzel bir süreçtir. Bol bol bulmaca çözebilir, zihin egzersizleri yapabilirsiniz.Yine bu dönemde yabancı dil eğitimine başlamak için de harikadır. Daha neşeli, esprili, şakacı olacak ve fikirlerinize dikkat çekici olacaksınız.

OĞLAK BURCU

OĞLAK BURCU

Bu hafta insanlar sizi görmezden gelebilir. Kendinizi doğru ifade edemediğinizi düşünebilirsiniz. Dedikodunun bol olacağı bir süreçtesiniz. Hakkınızda çok konuşanlar olabilir, hakkınızda dönen gizli dedikodular canınızı biraz sıkabilir. Önemli fikirlerinizi herkesin yanında söylemeyin. Bu dönem çok yaratıcı olacağınız bir dönem. Fikirlerinizi projelendirin, hazırlık aşamanızı yapın ve 4 Ocak'tan sonra harekete geçin. Yine terapiye gitmek, ruhsal ve psikolojik anlamda destekler almak, araştırmalar yapmak, bu alanlarda yeni bir şeyler öğrenmek, size verilecek olan tavsiyeleri dinlemek ve kullanmak için de faydalı bir süreçte olacaksınız.

KOVA BURCU

KOVA BURCU

Sevgili kova burçları arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirecek, bazılarınız ise sosyal gruplarda flörtleşmelere, yakınlaşmalara başlayabilirsiniz. Yeni arkadaşlar, yeni sosyal çevre de cabası olacak. Bir süredir meslek ve iş hayatının omzunuza yüklediği yüklerden artık eğlenerek atmaya başlıyorsunuz. Arkadaşlık ve dostluk kavramları daha önemli sizin için. Arkadaşlarınızı siz organize edebilir, eğlenceli aktivitelere dahil olabilirsiniz. Merkür'ün Yay burcundaki döneminde yapacağınız organizasyonlarda son dakika aksilikleri çıkabilir. 

BALIK BURCU

BALIK BURCU

Sevgili balıklar bu hafta iş ve mesleki konulardan yana şanslısınız. Keyifli bir süreç başlamış sizin için. Bazılarınız terfiler alabilir, bazılarınız iş değiştirebilir. Mesleki anlamda bir eğitim veya seminere de girebilirsiniz. Fikirlerin tek bir noktaya odaklamakta zorlanabilirsiniz. İş konularında zihniniz dağınık olabilir, aynı anda birden fazla işi halletmek zorunda kalabilirsiniz. Detay gerektiren işlerde bu dönem başarı yakalamak oldukça düşüktür. Yöneticilerinizle tartışırken dikkatli olun. Ufak kelime hataları büyük sorunlara yol açabilir. Mesleki anlamda sizi geliştirecek bir dolu yeni şeyler öğrenebilirsiniz.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER "25 yaşındayım, bugüne kadar hiç olmadı"