Anıl Can'dan 26 Kasım-2 Aralık haftası burç yorumları

26 Kasım-2 Aralık haftasında hangi burç neler yaşayacak? Önümüzdeki günlerde ne gibi olaylarla karşılaşacağız? Astroloji konusuna merak duyan okurlarımız için 26 Kasım-2 Aralık haftası burç yorumlarını Astrolog Anıl Can yazdı. İşte gün gün her burcun detaylı anlatımıyla haftalık burç yorumları...

27 Kasım 2018, Salı 09:27
A A
Anıl Can yeni haftayı yorumluyor...

Anıl Can yeni haftayı yorumluyor...

Uranüs - Venüs karşıtlığı

Terazi Burcu’nda son derecede sıkıntılı ve önemli bir süreç başlıyor. Bir de üzerine Uranüs’le karşı açı yapıyor, aynı zamanda önemli noktaları da dökülüyor. Bu dönem ilişkilerde köklü değişimler kadersel ilerlemeler öngörülemeyen gelişmeler ve sürprizlerle karşı karşıya kalabiliriz. Hayatınızın kariyer evindeyse kariyerle ilgili konularda bazı şeylerin değişeceği bazı şeylerin biteceği ve yeni bir sayfanın açılacağı göstergesi var. Aynı şey ilişkiler için de geçerli evlilik evinizde ve flörtler evinizde bazı şeylerin biteceği ve yeni bir sayfanın başlayacağı bir döneme adım atıyoruz. Merkür geri hareketi bu durumda ani kararlardan uzak durmamızı tavsiye etse de uzun zamandır halı altına süpürdüğümüz sıkıntılarla yüzleşmemizin vakti geldiğini vurguluyor.

Uranüs bize sıra dışılığı ani değişimleri depremleri öngörülemeyen gelişmeleri anlatır. Venüs’le karşı karşıya olmaları ile birlikte bazı hayati değişimlerin kapınızı çalacağını görüyoruz. Bazılarınız için korkutucu olabilir bazılarımız için heyecan veriyor. Güç de olsa kendinizi gözlemleyip zayıf yönümüzü keşfedip nerede geliştirmemiz gerektiğine odaklanmamız gerekiyor.

KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

Jüpiter ve güneş birlikteliği bu haftayı şanslı kılıyor. Sevgili Koçlar eğitimde ticarette seyahatte Çok güzel fırsatlar elde edebilirsiniz. Uzun süredir hayalini kurduğunuz işleri, yolculukları gerçekleştirebilirsiniz. Hazırlıklı olun. Venüs’ün bu hafta akrep burcuna geçmesi maddi konularda dikkatli olmanız konusunda sizi uyarıyor. Borçlar, krediler, vergiler, bankacılık işlemleri gibi konular ön plana çıkabilir.


BOĞA BURCU

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar bu hafta maddi açıdan şanslı bir dönemdesiniz. Kredi çekmek, yatırım yapmak gibi bir niyetiniz varsa bu haftayı değerlendirebilirsiniz. Maddi açıdan zor bir dönemden geçiyorsanız güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İlişkiler, arkadaşlıklar, ortaklıklar gibi konularda kıskançlık kapınızı çalabilir. Daha kontrolcü davranmak isteyebilirsiniz. İlişkisi olmayan boğalar yeni ilişkilere başlayabilir. 

İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

Bu hafta destek beklediğiniz her konuda şansınız oldukça yüksek. İş ortamında küçük gerginlikler olabilir, dikkat! Sorgulayıcı ve şüpheci yaklaşımlardan uzak durun. Maddi açıdan oldukça yararlı ortaklıklar gündeme gelebilir. Diyete ve spora başlamak için uygun bir dönem fakat bünyenizi yormayın. 

YENGEÇ BURCU

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler iş ve çalışma hayatınızda çok güzel gelişmeler sizi bekliyor. Hafta boyunca gelecek güzel tekliflere hazırlıklı olun. Aşk, iş, arkadaşlık ilişkilerinizde daha tutkulu be daha hırslı yaklaşımlarda bulunabilirsiniz. İlişkisi olmayan yengeçler yakınlaşmalar yaşayabilir. İlişkisi olanlar ise daha romantik bir sürece girecek. Birlikte olduğunuz kişi hakkında yeni şeyler öğrenme konusunda istekli olabilirsiniz. 

ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar bu hafta ailenizle ve ilişkilerinizle ilgili zorlanmalar görebilirsiniz, eleştiriye açık bir dönemde değilsiniz sert tavırlardan kaçınmalısınız. Aşk konusunda şanslı bir haftaya giriyorsunuz. Bu dönemi iyi değerlendirin. Sevdiklerinizle vakit geçirmek sizi daha pozitif yapacaktır. İş konusunda elde edeceğiniz kazançlar kapıda sizi bekliyor. Yalnız olan aslanlar bu hafta daha içe dönük olabilir ve kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. 

BAŞAK BURCU

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar bu hafta sizi mutlu edecek gayrimenkul yatırımlarda bulunabilirsiniz. Mülk alım satım konusunda oldukça şanslısınız. Venüs’ün akrep burcundaki hareketi sizi daha sabit fikirli ve inatçı bir tutuma yönlendirebilir, daha ılımlı olmalısınız. Seyahat edip uzun suredir görmediğiniz dostlarınız ve akrabalarınızla görüşebilirsiniz. 

TERAZİ BURCU

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler önünüzde akademik fırsatlar var. İyi değerlendirin. Sınavınız mülakatlarınız varsa başarılı olacaksınız. Keyifli geziler, seyahat planları yapabilirsiniz. Maddi konular gündeme gelebilir kazançlarınızın artacağı bir döneme gidiyorsunuz. Harcamalarınıza dikkat edin!


AKREP BURCU

AKREP BURCU

Venüs Akrep burcuna geçiyor. Para, kazanç, kariyer konusunda yılın en şanslı haftasındasınız. Gelirinizi artıracak yeni işler bulabilir veya şu anki pozisyonunuzdan daha yüksek bir mertebeye gelebilirsiniz. Kontrolcü davranmaktan kaçının. Enerjinizle çevrenizi etkileyeceğiniz bir haftaya giriyorsunuz. Yalnız olan akrepler yeni flörtler ile karşılaşabilirler. İlişkisi olanlar daha tutkulu bir döneme giriyor fakat fazla kıskanç olmamaya dikkat!


YAY BURCU

YAY BURCU

Sevgili Yaylar yılın en şanslı 10 günü içerisine giriyorsunuz. Fakat daha hırslı ve çalışkan olmaya özen gösterin. Yaptığınız her iş takdir toplayacak. Venüs 12. evinizde evinizde hareket ediyor, ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. İlişkisi olanlar küçük kavgalar yaşayabilir. İlişkisi olmayanlar içinse karşılıksız aşklar gündeme gelebilir. Ürogenital sisteminize dikkat edin bu dönemde ağrılar, kaşıntılar oluşabilir. 

OĞLAK BURCU

OĞLAK BURCU

Sizi ruhsal olarak yoran ve bunaltan konulardan uzaklaşacağınız bir haftaya giriyorsunuz. Terapi alabilir, bilinçaltı çalışmaları yapabilirsiniz. Sosyal bir dönemdesiniz. Çeşitli organizasyonlar ve partilerde bulunabilirsiniz. Arkadaşlarınızla daha çok vakit geçireceksiniz. Yalnız sert eleştirmemeye dikkat edin, size kırılan yakınlarınız olabilir.


KOVA BURCU

KOVA BURCU

Arkadaşlarınızla çeşitli projeler üzerine yoğunlaşacağınız bir hafta. Amaçlarınıza ulaşmaya çok yakınsınız. Pes etmeyin ve çalışmaya devam edin. Dostlarınızdan sizi motive edecek destekler görebilirsiniz. Hırs, rekabet duygusu ön planda olabilir. Yöneticilerinizden uyarılar alabilirsiniz. Yaptığınız işler başarıyla sonuçlanacak. 

BALIK BURCU

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar iş, kariyer ve finansal konularda oldukça şanslı bir döneme giriyorsunuz. İş teklifleri alabilirsiniz. İş kurmak istiyorsanız bu haftayı iyi değerlendirin. Seyahatler, yurt dışı tatil planları gündeminize gelebilir. Mevki ve statü sahibi önemli kişilerle görüşmeler yapabilirsiniz. Çevrenizdeki kişileri fazla sorgulamaktan kaçının.


Sıradaki haber yükleniyor...