Anıl Can'dan 3 Aralık - 9 Aralık haftası burç yorumları

3 Aralık - 9 Aralık haftasında hangi burç neler yaşayacak? Önümüzdeki günlerde ne gibi olaylarla karşılaşacağız? Astroloji konusuna merak duyan okurlarımız için 3 Aralık - 9 Aralık haftası burç yorumlarını Astrolog Anıl Can yazdı. İşte gün gün her burcun detaylı anlatımıyla haftalık burç yorumları...

A A

Yeni hafta burçlara ne getirecek? Hangi burç gökyüzü olaylarından nasıl etkilenecek? Anıl Can yorumladı...

7 ARALIK’TA MERKÜR GERİLEMESİ BİTİYOR AYNI GÜN YENİ AY GERÇEKLEŞİYOR

7 ARALIK’TA MERKÜR GERİLEMESİ BİTİYOR AYNI GÜN YENİ AY GERÇEKLEŞİYOR

  • Merkür geri hareketi bitiyor olması birçoğumuza rahat bir nefes aldıracak, Merkür geri hareketi, iletişim sorunu, yazılımlarda problem, teknolojik cihazlarda arıza, ufak tefek kazalar, son dakika da iptal olan müşteriler gibi alanlarda kendini gösterdi. Yeni Ay’la beraber düzeliyor olmasıyla, hayatımıza yeni düzenlemeler getirebileceğimizi gösteriyor.
  • Yeni ay zamanıyla yeni fikirler, yeni adımlar, yeni gelişmeler ön plana çıkabilir. Yeni teklifler ortaya çıkabilir, yeni kararlar alabilirsiniz.
  • Merkür geri hareketindeyken yanlış kararlar aldıysanız, bu haftadan itibaren yanlış karar aldığınızı fark edebilirsiniz. Pişman olmayın olsun en azından denedim der önünüze bakarsınız. Önünüze bakamazsınız sıkıntı yaşayabilirsiniz.
  • Bitmemiş işleri hızlı şekilde bitirmeye çalışın.
  • Yeni aylar yeni başlangıçları çok destekler bu yüzden yeni fikirlere yeni adımlara açık olun.
  • Bu hafta benim de değişik bir şekilde karşılaştığım dolandırılma olayı oldu, adamın biri bana çarptın diye zorla aracıma bindi, sonra para koparmaya çalıştı, güvenlik kulübesine aracı sürdüm ve kurtuldum tabi bu süreç 30 dk. sürdü.
  • Geçtiğimiz Cumartesiden beri bu tarzda sahtekarlık, dolandırıcılık vakalarına dikkat etmenizi tavsiye ederim.6-7 gün etkileşimi olacaktır. Bilmediğiniz etmediğiniz yerden ev/araç almayın. Güvenmediğiniz tanımadığınız insanlarla sözleşme yapmayın. Benim başıma gelen olay gibi bir şey olduğunda dikkatli olun.KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar devam eden Merkür retrosu bu hafta yolunda gitmeyen şeylere karşı mücadele etmenizi sağlayacak. Finansal konularda risk almamaya dikkat edin. Kaygı ve korkularınızı zamanın akışına bırakıp rahat kararlar alabilirsiniz. Aşk hayatında bu hafta öfke kontrolü şart. Birlikteliği olan Koçlar ciddi tartışmalara girebilir. Mantığınızı kullanıp öfkenize yenik düşmemelisiniz. Bekar Koç burçları bu hafta karşı cinse karşı temkinli. Yeni Ay’da ailenizden maddi destek alabilirsiniz. 

BOĞA BURCU

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar bu hafta yeni başlangıçlar ve değişimler söz konusu. Finansal konularda oldukça şanslı bir dönemdesiniz. Cesaretle adım atmaktan korkmayın. Aşk hayatında karşı taraftan adım bekliyorsunuz. Fakat karşı taraf da aynı şekilde sizden bekliyor. Karşılıklı inadı geri plana alabilirseniz mutlu bir beraberlik yaşayabilirsiniz. Arkadaş gruplarınızla keyifli vakit geçireceğiniz bir haftadasınız. Olayları kötümser değerlendirmeyin. 

İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

İkizler burcu bu hafta iş hayatında kayıplarınız ve kazanımlarınızın değerlendirmesini yapmalısınız. Banka vb. evraklarla ilgili eksik birtakım şeyler başınızı ağrıtabilir, dikkatli olmalısınız. Bu hafta kıskanç ve şüpheci yaklaşımlarda bulunabilirsiniz. Partnerinizi fazla sorgulamamaya özen gösterin. Bunu aşmak için keyifli vakit geçirmeye yönelin. 

YENGEÇ BURCU

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler bu hafta yaşanacak Yeni Ay’da başroldeki burçlardan biri sizsiniz. Bu yeni ay konunuz arkadaş çevreniz, ilişkiniz, varsa platonik aşkınız olabilir. Hislerinizi açmak isteyebilir ve bunun için çevrenizden destek alabilirsiniz. İlişkisi olan Yengeçler bu hafta ilişkiniz hakkında kararlar alacağınız bir dönem. Partnerinizin bazı yaklaşımları hiç olmadığı kadar rahatsız edici gelebilir size. Bu durum ilişkiyi bitirme kararlarını tetikleyebilir. Bekar Yengeç burçları aşk hayatında bu hafta neşeli insanlar var. Mümkün olduğu kadar anı yaşamaya çalışın. Bu hafta kendinizi hayatın akışına bırakıp enerjinizi kontrol dışı hissedebilirsiniz. 

ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

Aslan burçları bu haftaya olumlu başlayacağınız güçlü enerjileri getiriyor sizlere. Aşk hayatınız bu hafta sizi biraz yoruyor. Gergin hissedebilirsiniz. Aşkla ilgili beklentiye girmemeniz gereken bir haftadasınız. Finansal konularda daha dikkatli olmalısınız, harcamalarınızı gözden geçirmekte fayda var. Mantığınızla hareket edip duygularınızı arka plana alıyorsunuz. 

BAŞAK BURCU

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar bu hafta aldığınız her karardan memnunsunuz. İstekli, arzulu ve neşelisiniz. Seyahat planınız varsa dikkatli olun. Anlık dikkatsizlikler beklenmedik hatalara sebep olabilir. İş ve arkadaşlık çevrenizde güven vermeyen insanlara karşı dikkatli olun. Aşırı detaycılık, takıntı ve kaygılarınızdan uzaklaşacağınız aktivitelere yönelin. Bu hafta kendinizi çok daha net ifade edeceksiniz. 

TERAZİ BURCU

TERAZİ BURCU

Terazi burçları bu hafta özellikle iş hayatında kontrolü elinizde tutmalısınız. Parasal konularda gecikmeler olabilir. Özel hayatınızı kendi isteğinize göre yönlendirmek istiyorsunuz. Bu durum yoktan yere huzursuzluk yaratabilir. Kendinizi bu frekanstan uzaklaştırın ve mümkünse yalnız vakit geçirin. Bekar Terazi burçlarıysa yeni bir birlikteliğe hazır görünmüyor. 

AKREP BURCU

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler birlikteliğinizde tutku ve heyecan artıyor. Oldukça keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Var olan sorunları ortadan kaldırmak için uygun bir hafta. Bekar Akrepler yeni birlikteliklere yer vermemeli. 8 Aralık Merkür gerilemesi son bulduğunda aşk sizinle olacak. Resmî dairelerle ilgili hukuki sorunlar yaşamamak için dikkatli olmalısınız.

YAY BURCU

YAY BURCU

Bu hafta Yay burcunun tam orta derecesinde Güneş ve Ay yan yana gelecek. Kazanımlarınız artmaya başlıyor! Aşk hayatında bu hafta sorunlar azalıyor. Elinizdeki imkanlar ölçüsünde hareket ederseniz hem aşkta hem de hayatın genelinde mutlu olacaksınız. Bazı planlarınız ertelenebilir, aceleci davranmaktan kaçının. Bekar Yay burçları yeni bir birliktelik yaşamıyor ufak tefek yakınlaşmalar ciddiyete dönüşmeyecek. Daha çok ailenizle vakit geçireceksiniz.


OĞLAK BURCU

OĞLAK BURCU

Oğlaklar sizin için zor bir yıl bitti. İş be eğitim hayatınızda üst üste gelen sıkıntılardan sonra daha güçlü olacağınız enerjilere giriyorsunuz. Kaygılarınızla baş etmeye çalıştığınız bir yıl geride kaldı. Yeni yılda, aldığınız derslerinizi unutmadan yeni kararlar almanız yerinde olur. Değer verdiğiniz bir birlikteliğiniz varsa onu korumalısınız. Yakınlarınızın söyledikleri yüzünden partnerinizle sorun yaşamamaya dikkat edin. Çevrenin, aile büyüklerinin negatif etkilerinden bir süre uzaklaşmanız size iyi gelecektir. Bu hafta biraz daha sabırlı olmaya özen gösterin. 

KOVA BURCU

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar geçmişte yaşadıklarınızı tekrar yaşayacağınız korkusu ile yeni adımlar atmaya korkuyorsunuz. Bunun Merkür gerilemesi etkisi olduğunu belirtelim. Haftaya yakın akrabalar ve arkadaşlarla ilgili sorunlar yaşayarak başlayıp duygusal olarak bunlardan etkilenebilirsiniz. Aşk hayatında bu hafta geçmişin izleri var. Partneriniz bu sessizliğinizin altında başka bir sebep arayabilir. Gerileme etkileri 8 Aralık’ta son buluyor. Hafta sonuna doğru düşüncelerinizin değiştiğini fark edeceksiniz. Huzursuzluk yaratan düşünceler ortadan kalkacak.


BALIK BURCU

BALIK BURCU

Balık burçları aşk hayatında kendince net ve sert kararlar alıyorsunuz. Hislerinizin yoğun bir şekilde artacağı bir haftadasınız. Kontrolün sizde olmadığını hissettiğiniz anlara şahitlik edebilirsiniz. Hayat enerjiniz değişkenlik gösterebilir. Bekar Balık burçları hayatınıza birini almamaya kararlısınız. Devam eden bir ilişkiniz varsa en olası şekilde devam ettirmeyi düşünüyorsunuz. Bu hafta hayatı kabulleniş sürecindesiniz.Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Sarkan göğüslerinizi doğal yollarla dikleştirin