Ankara metrosundaki şarkı söyleme kavgası sosyal medyayı ikiye böldü: Kim haklı?

Ankara metrosundaki şarkı söyleme kavgası sosyal medyayı ikiye böldü: Kim haklı?

Ankara metrosunda bir genç "Ben diyorsam susacaksın" diyerek şarkı söyleyen yolcunun boğazına sarıldı. Sosyal medyada yayılan video kullanıcıları ikiye böldü. Bazı kullanıcılar saldıranı haklı bulurken bazıları şarkı söyleyen şahıstan taraf oldu.

19 Temmuz 2020, Pazar 10:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ankara'da metrosunda şakı söyleyen adama tepki gösteren genç, adamın şarkısına devam etmesi üzerine boğazına sarılarak "Ben diyorsam susacaksın" dedi.Olay, Ankara'da Kızılay-Batıkent metrosunda meydana geldi. İddialara göre bir yolcu metro içinde şarkı söylemeye başladı. O esnada metroda bulunan diğer yolcu şarkıdan rahatsız olduğunu söyleyerek uyardı. Uyarılara aldırış etmeyen yolcu şarkı söylemeye devam etti.



"Ben diyorsam susacaksın" 

Sinirlerine hakim olamayan yolcu, şarkı söyleyen kişinin "Ben diyorsam susacaksın" diyerek boğazına sarıldı. Olayı gören diğer yolculara araya girerek tarafları ayırdı. O anlar başka bir yolcunun kameralarına yansıdı.Alkollü olduğu iddia edilen, şarkı söyleyen kişi bir süre sonra olay yerinden ayrıldı.

Sosyal medya ikiye bölündü 

Sosyal medyada paylaşılan o anlar, kullanıcılar arasında polemik konusu oldu. Takipçilerin bir kısmı, boğazının sıkılmasının aşırı tepki olduğunu dile getirirken, bazı takipçiler de müdahaleyi haklı buldu.

O anlara ilişkin yapılan yorumların birkaçı şu şekilde:

"Bir kere uyarsa yeterdi sanki."

"Yetmezdi, yine devam ederdi söylemeye."

"Adam haklı pavyon mu orası?"


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dr. Mehmet Öz: 16 saat aç kalmak önemli