Anne-babadan kanlı baskın!

İzmir Karabağlar'da 14 yaşındaki kızlarının kaçırıldığını iddia eden anne ve baba, tespit ettikleri eve girerek 2 kişiyi yaraladı. Olayda kız çocuğu da hafif yaralandı

19 Ekim 2014, Pazar 10:43
A A
Anne-babadan kanlı baskın!

Kızları M.A’nın yaklaşık bir hafta önce Abdulkadir E. (33) ve Fuat E. (38) tarafından kaçırılarak alıkonduğunu iddia eden anne Hülya A. ve baba İbrahim A, kızlarının bulunduğu evi tespit etti. Gece yarısı tespit ettikleri eve giden anne ve baba, kapıyı kırıp içeriye girdi. Bu sırada yaşanan arbedede Abdulkadir E, kasığından bıçakla
yaralandı, Fuat E’nin çenesi kırıldı.  M.A ise başından yaralandı.

Yaralılar Katip Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Abdulkadir E’nin hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi.

Kavga sonrası kızları M.A’yı alarak evden uzaklaşan Hülya ve İbrahim A, kızlarını Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirdi.

Bu sırada acil servis görevlilerinin iddiasına göre Hülya A’nın elinde kanlı bir bıçağı tutarak servise girmesi korkulu anların yaşanmasına neden oldu. Hastaneye gelen takviye polis ekipleri, çifti göz altına aldı.

Başındaki yara ayakta tedavi edilen M.A’nın yaşadığı travma nedeniyle uzun süre baygın kaldığı ifade edildi. M.A, daha sonra Behçet Uz Çocuk Hastanesi’ne sevk edildi.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

AA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...