'Anne bizi bırakma'

'Anne bizi bırakma'

İş yerindeki oğullarını ziyaret için yola çıkan Zeliha-İlyas Belen karşıdan karşıya geçerken bir otomobilin altında kaldı. Zeliha Belen öldü. İki kardeş, annelerinin cesedi başında “Ne olur ölme” diyerek ağladı. Otomobilin kırmızı ışık yanarken geçtiği öne sürüldü

01 Ağustos 2010, Pazar 05:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

20 METRE SÜRÜKLEDİ

Zeliha Belen (39) eşi İlyas Belen (44) ile Muğla Yatağan’a bağlı Kadıköy’de oturuyordu. Çiftin oğulları Alican (15) ve Volkan Belen (18) ise Yatağan’da bir tamirhanede çalışıyor. Karı-koca dün oğullarını iş yerlerinde ziyaret etmek için Yatağan’a gitti. Yatağan’da yolun karşısına geçmek isterken hızla gelen bir otomobilin altında kaldılar. Otomobilin 20 metre sürüklediği Zeliha Belen öldü.

YÜREKLER YANDI

Ağır yaralanan İlyas Belen hastaneye kaldırıldı. Kazaya neden olan otomobilin kırmızı ışıkta geçtiği öne sürüldü. Otomobilin sürücüsü avukat Nazlı Gökalp gözaltına alındı. Acı haberi alıp kaza yerine koşan Alican ve Volkan Belen kardeşlerin annelerinin cesedi başındaki feryatları yürekleri dağladı. İki kardeş “Anne bizi bırakma” diye haykırırken gözyaşına boğuldu.

Cavit YILDIRIM/DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Karadeniz'de vaka artışı sürüyor! 10 gün süreyle karantina başlatıldı