'Anne, dedeme dava aç'

Sibel Can'ın, eski kayınpederi Selçuk Ural aleyhine 5 ay önce dava açmasına sebep olan kişi, 14 yaşındaki kızı Melisa'ymış!

26 Ağustos 2009, Çarşamba 12:12
A A
'Anne, dedeme dava aç'

Sibel Can, oğlu Engincan ile kızı Melisa’nın babası Hakan Ural’dan 1999’da boşanmıştı. Sibel Can’ın eski kayınpederi Selçuk Ural ise 5 ay önce Kanaltürk’teki ‘Orada Neler Oluyor’da, Sibel Can ve oğlu Hakan Ural’ın 10 yıl önce biten evliliği için şu yorumu yapmıştı: ‘Oğlum o evlilik yüzünden az daha ölecekti. Çünkü ihaneti gördü’. Sibel Can bu açıklama üzerine eski kayınpederi aleyhine dava açmıştı. Hakan Ural da babasını suçlamıştı.

'SELÇUK URAL DEDE DEĞİLDİR'

Sibel Can aylar sonra davayı kızı Melisa’nın ısrarı üzerine açtığını itiraf etti. Sibel Can “Kızım bir gün gelip ‘Anne lütfen dedeme dava aç. Sözleri çok çirkin’ dedi. Ben de davayı açtım. Bu sözler 14 yaşındaki çocuğumun doğal olarak ağrına gitti. Selçuk Ural bilindik dedelerden değildir. Torunlarının doğum günlerini bilmez, okullarının yerini bilmez. Oğlu Hakan da onun için sonradan değerli oldu. Önceleri oğlunu kabul etmiyordu” dedi.

YALANLADI

Sibel Can’ın önceki gün bir gazetede klarnetçi Hüsnü Şenlendirici ile birlikte olduğu iddia edilmişti. Sibel Can dün yaptığı açıklamada haberi yalanladı. Sibel Can “Ne aşkı, ne ilişkisi! Hüsnü benim kardeşim. Birlikte konser verdik. Bizi en ön sıradan eşi Nazire de izledi” dedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.