Anne evine döndü

Görünen adam Bekir Saçar'la haftanın magazin bombaları...

16 Şubat 2019, Cumartesi 08:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Miami’de yaşayan Kerem Dürüst’ün işlerinin bozulduğunu, Kolombiyalı eşi Katalina Gomez’in oğulları Ekrem’i alıp evi terk ettiğini bir ay önce bu köşede yazmıştım. Kerem dört aydır İstanbul’da. Ailesi ile arası bozuk olduğu için,Teşvikiye’de bir arkadaşının evinde yaşıyordu. Önceki gün Kerem ile konuştum. Annesi Gül Hanım ile barışmış ve onun Nişantaşı’ndaki evine taşınmış. Gül Dürüst oğluna “İşlerinin düzelmesi için her türlü yardımı yapacağım” diye söz vermiş.

NİŞAN VAR

NİŞAN VAR

Modacı Ümit Benan’ın kuzeni Beren Benan, Cansu Ağar ile flört ediyor. Birliktelikte birinci yıllarını dolduran sevgililer ilkbahar da nişanlanmaya karar vermişler. Beren Benan iki yıl önce sosyetik güzel Eliz Sakuçoğlu ile evliliğin eşiğinden dönmüştü. Cansu Ağar da iki yıl önce nişanlısı Umut Evirgen’den ayrıldı. Umut sekiz aydır oyuncu Tuba Büyüküstün ile flört ediyor.

SABANCI KARDEŞLER EĞLENCEDE

SABANCI KARDEŞLER EĞLENCEDE

Suzan, Çiğdem Sabancı kardeşleri, eşleri Faruk Bilen ve Haluk Dinçer ile Teşvikiye’deki Alancha restoranda gördüm. O gece sahnede her dilden popüler şarkılar söyleyen Barbaros vardı. Barbaros, Haluk Dinçer ile liseden arkadaşmış. Saat 22:30’da başlayan eğlence 01.00’de bitti. Sabancı kardeşler ve eşleri gece boyunca dans edip eğlendi.

DÖVMECİ AÇTIRIP DÖVDÜRDÜLER

DÖVMECİ AÇTIRIP DÖVDÜRDÜLER

Beşiktaşlı Ricardo Quaresma ile Loris Karius’un dövmeye merakını bilmeyen yoktur. Vücutlarının neredeyse her yeri dövmelerle kaplı olan iki kafadar, geçen hafta pazar günü Bebek’teki ünlü Red Cat adlı dövmeciyi açtırdı.

Beşiktaş’tan ayrılıp ülkesi Portekiz’e dönmeye hazırlanan Quaresma sağ arka omzuna bir figür içinde İstanbul yazdırdı. Kaleci Karius’da sağ ayak bileğine burcu olan ikizler figürünü yaptırdı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder