Anne-kızlar arasındaki tatlı rekabet

Bella Hadid ve Kaia Gerber Paris Moda Haftası'nda poduyumda en çok yürüyen modeller oldular. Bu iki genç ve güzel kadının dostluğu ve rekabetinin arkasında ise iki eski manken anne var...

01 Ekim 2019, Salı 08:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Paris Moda Haftası bugün sona eriyor. Böylece 4 hafta boyunca ard arda sırasıyla New York, Londra, Milano ve Paris’te düzenlenen moda maratonunun da sonuna gelindi. Yeni nesil mankenlerin en gözdeleri arasında yer alan Bella Hadid (22) ile Kaia Gerber (18) bu 4 haftanın ‘en yoğun’ isimleri oldu.

Ünlü markaların gözdeleri olan mankenler neredeyse her defilede yer aldı. Hatta bazen günde 2 defileye çıktılar. Bella’nın ablası Gigi Hadid (23) ise sadece birkaç defilede yer aldı.

Peki moda dünyasında bu kadar kısa zamanda bu kadar yükselmenin sırrı ne? Elbette ilk olarak çok sıkı çalışmak ve mesleki gereklerin tümüne sahip olmak. Ama işin bir sırrı daha var... Bella ve Kaia’nın ortak noktası; ikisinin de annesinin eski manken olması.

Bella, 80’lerin ünlü mankeni Yolanda Hadid’in, Kaia ise 90’ların süpermodeli Cindy Crawford’un kızı...

Yolanda, kızları Gigi ve Bella’yı yıllarca moda dünyasına hazırladı. Sonra da moda dünyasındaki tanıdıkları sayesinde yaptığı kulislerle kızlarının bu sektöre girmesini sağladı.

Cindy Crawford ise 4 yıl önce Instagram’da o dönem 14 yaşında olan kızının fotoğrafını paylaştı. O tarihten bu yana Kaia defileden defileye koşuyor.

Cindy Crawford

Yolanda Hadid

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Evde spor yaparken giydiğiniz kıyafetlere dikkat