Anneci mi aşırı kıskanç mı?: Sorunlu erkeklerle başa çıkmanın yolları

Çeşit çeşit erkek var. Hepsiyle hayatınızın bir döneminde karşılaşmış olabilirsiniz. Annesine aşırı düşkünler, kıskançlar, işkolikler... Hepsiyle nasıl baş edilir tek tek anlattık.

24 Nisan 2021, Cumartesi 10:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İşkolik erkekler

İşkolik erkekler

Partnerin senden önce işini düşündüğü için sorunlu erkeklerle baş etmenin yolları arayışına girdiysen doğru satırları okuyorsun. Evlilikleri boşanmayla biten işkolik erkeklerle baş etmek için onun sana ve ilişkinize karşı olan sorumlulukları olduğunu göstermelisin. Elbette kastettiğimiz şikayet etmek değil. “Benimle hiç ilgilenmiyorsun” yerine “uzun zamandır birlikte vakit geçirmiyorduk” gibi cümlelerle onu özlediğini belirtebilirsin. İşiyle ilgili canını sıkan şeyleri seninle paylaşması için işi hakkında bilgi edinmelisin. Bu sayede ilişkini güçlendirebilirsin.

  Arkadaşlarına çok bağlı erkekler

Arkadaşlarına çok bağlı erkekler

Sorunlu erkek yalnızca kıskanç veya işkolik anlamına gelmeyebiliyor elbette. Arkadaşlarına çok düşkün bir erkek arkadaşları her aradığında sevgilisini bırakıp gidebiliyor veya her buluşmaya arkadaşlarını çağırabiliyor. Böyle bir durumda sevgilinin arkadaşlarını “kuma” gibi görmek yerine onun arkadaşlarının senin de arkadaşların olmasını sağlayabilirsin.

Anneci erkekler

Anneci erkekler

Sorunlu erkeklerle baş etmenin yolları arayışının nedeni genellikle annesine aşırı düşkün erkekler oluyor. Her şeyin en iyisini annesinin yaptığına inanan erkek partnerinde de annesinin özelliklerini arayıp bulamadığında sorunlar baş gösterir. Bu nedenle anneci erkekler kadınların kabusu. Bu durumun çözümü ona annesi gibi davranmanın mümkün olmadığını anlatırken suçlayıcı dil kullanmamak.

Bağlanma sorunu olan erkekler

Bağlanma sorunu olan erkekler

İlişkiye ailelerin dahil olabileceği ciddiye dönen durumlarda kaçan erkek bağlanma sorunu yaşayan bir erkektir. Bu tipteki biriyle birlikteysen ikinizin arasında özel bir bağ olduğuna inanmasını sağlamalısınız. Bu sayede sana güvenmesi kolaylaşacaktır. Bunları yaparken ısrarcı olmamalısın. aksi halde onun aranızda bağ olduğuna inanması kolay olmayacaktır.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yollarını anlattık: Utangaçlık nasıl yenilir?