Anneler Günü hediyesi alırken dikkat etmeniz gerekenler

Annenize güzel bir Anneler Günü yaşatmak ve unutamayacağı bir hatıra vermek isterseniz hediye seçerken aklınızdan çıkarmamanız gereken püf noktaları... 

11 Mayıs 2018, Cuma 17:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Klişeden kaçının

Klişeden kaçının

Demode olmayı çoktan hak etmiş ve hemen hemen her annenin gözünü doyurmuş olan “çiçek, beyaz eşya, kıyafet, çanta, aksesuar vb. hediyeleri gördüğünüzde oradan hızla uzaklaşın. Tercih edeceğiniz hediyelerin annenizi şaşırtmasını ve mutlu etmesini istiyorsanız bu sene marjinal hediye seçeneklerine yönelmeyi deneyin.

Annenizin ihtiyaçlarına göre hareket edin

Annenizin ihtiyaçlarına göre hareket edin

Anneler günü gibi özel bir gününde bu gün sırf boş geçmesin diye hediye almak oldukça sıkıcı ve size hayatını adayan anneniz için de hayal kırıklığı olacaktır. Anneler gününde hediye seçmek sizin için stresli bir işse, anneler gününe birkaç hafta kala annenizin ağzını arayabilirsiniz. Annenizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurursanız ve günlük hayatta neleri talep ettiğine kulak kesilirseniz anneler gününde de en isabetli hediyeyi seçebilirsiniz.

Empati kurun

Empati kurun

Hediye alırken “Aaa bu çok güzelmiş“, “Şu harikaymış diyerek beğendiğiniz hediyelere yöneldiğinizde kendinizi frenleyin. Çünkü kendi beğenilerinizden de öte annenizin neleri beğeneceğine öncelik vermelisiniz. Anneler günü hediyesi arayışına geçtiyseniz öncelikle empati kurmayı unutmamanız gerekiyor.

Hediye paketine özen gösterin

Hediye paketine özen gösterin

Dış görünüş her zaman çok önemlidir. Hediyenizi annenize uzattığınız zaman anneniz hediye paketinizin şıklığından etkilenmeli içerisindeki sürprizinizin ne olabileceğine dair daha çok meraklanıp heyecanlanmalıdır. Hazır hediye paketlerini tercih edebileceğiniz gibi bizzat kendi ellerinizle de oldukça şık hediye paketleri hazırlayabilirsiniz.

Hediyeyi fiyatıyla değerlendirmeyin

Hediyeyi fiyatıyla değerlendirmeyin

Önceliğiniz her zaman aldığınız hediyeyi beğenmeniz olsun. “Ucuz hediye kalitesizdir ya da “pahalı hediye değerlidir gibi kalıplara takılmayın. Alacağınız çok pahalı bir hediye samimiyetinizi katmadığınız takdirde dünyanın en değersiz hediyesine dönüşebilir. Dolayısıyla alacağınız hediyeyi sevmeniz, önemseyerek ona ulaşmaya çalışmanız çok çok önemli.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yürüyerek kilo vermek için 10 basit ipucu