Annenin korkunç işkenceleri ortaya çıktı: Kan donduran sigara ve karanlık oda detayı!

Annenin korkunç işkenceleri ortaya çıktı: Kan donduran sigara ve karanlık oda detayı!

Konya'da haftada 2 gün çocuklarını gören babanın, çocuklarını babanesine götürmesiyle kon donduran olay ortaya çıktı. Rapora göre çocuklarına işkence yapan anne, ayaklarında sigara söndürdü. İfadesinde ise oğlunun sol ayağındaki yanık için 'Onlar mum yanığı' dedi.

04 Temmuz 2021, Pazar 11:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Konya'da 4.5 ve 3.5 yaşlarındaki çocuklarına şiddet uygulayıp, ayağında sigara söndürdüğü iddia edilen anne tutuklandı. İfadesinde ise oğlunun sol elinde ve sağ ayağında birkaç noktaki yanık için "Onlar mum yanığı" dedi.

Sabah Gazetesi'nden Tolga Yanık'ın haberine göre, 5 yıllık evli olan Mehmet A. ve Sibel A. arasında geçimsizlik başlayınca, 6 ay önce evlerini ayırdı. Kızları A.Ş.A. (4.5) ve oğulları K.A.A. (3.5) da anneleri ile yaşamaya başladı.

Ancak olay, haftada 2 gün çocuklarını gören baba Mehmet A.'nın 22 Haziran'da çocuklarını babaannesine götürmesiyle ortaya çıktı. Çocuklara banyo yaptıran Ayşe A. (65), 3.5 yaşındaki K.A.A.'nın vücudunda yanıklar gördü.

 Doktor raporunda ise "yaraların sigaradan kaynaklı" olduğuna yer verildi. Polise intikal eden olayda, çocuklar, annelerinin kendilerine şiddet uyguladığını, karanlık odaya kilitleyip aç bıraktığını, üzerlerinde sigara söndürdüğünü anlattı.

Mehmet A.'nın şikayeti üzerine gözaltına alınan anne Sibel A. ise tüm suçlamaları reddederken, oğlunun sol elinde ve sağ ayağında birkaç noktada mum yanığı olduğunu öne sürdü. Sibel A. mahkeme kararıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi.



Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Son dakika: Eren-14 operasyonunda 2 terörist etkisiz hale getirildi