Anneniz erkek arkadaşınızı sevmiyorsa, bir bildiği var demektir

Aşık olduğu kişiyi annesiyle tanıştırmayı ve ondan onay almayı herkes çok ister. Ancak bu süre. biraz sancılı olabilir. Özellikle de anneniz erkek arkadaşınızdan hoşlanmadıysa. Böyle bir durumda annenizin sizin mutluluğunuzu umursamadığını ya da sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Fakat derine indiğinizde, annenizin aslında bir bildiği olduğunu siz de anlayacaksınız.

26 Şubat 2020, Çarşamba 15:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Aşıkken kimse normal düşünmez! Erkek arkadaşınızı annenizle tanıştırdığınızda, onu sevmesini ve ilişkinize saygı duymasını istersiniz. Aşık olmak kötü kararlar vermenize yol açabilir. İnsanlar aşık olduklarında yargılama ve karar verme yeteneklerinde düşüş olur. Anneler ise kızlarıyla en yakın bağı paylaşırlar ve çocuklarının ne zaman tehlikede olduğunu iyi bilirler. Eğer aşık olduğunuz erkeği annenizle tanıştırdığınızda anneniz onun hakkında iyi hissetmezse, ilişkinizi tekrar gözden geçirmeniz gerekir. Peki neden kendi duygularınıza değil de annenizin sözlerine kulak asmalısınız? 

Tartışmak yerine annenizin bakış açısıyla olaylara bakın

Anneniz, siz dünyaya getirdi ve olabildiğince iyi bir şekilde yetiştirdi. Anneniz her zaman sizin yanınızda ve sizin için en iyisini istiyor. Kalbinizi kıracak kötü insanlarla birlikte olmanızdan korkuyor ve sizi korumak istiyor.


Annelerin içgüdüsü inanılmaz derecede güçlüdür

Annelerin içgüdüsü inanılmaz derecede güçlüdür

Anneniz içinde kötü bir his olduğunu söylüyorsa, haklı olabilir. Unutmayın, anneniz de bir zamanlar genç bir kızdı. Kalp çarpıntıları ve kötü ilişkilerden payını aldı. Bu nedenle onun gibi acı çekmenizi istemiyor.

Daha iyisini hak ettiğinizi düşünür

Bir anne için çocuğu dünyadaki en değerli varlıktır. Muhtemelen siz bunu fark etmezsiniz ama anneniz sizin ne kadar mükemmel olduğunuzu bilir. Anneniz ilişkinizi onaylamıyorsa, bunun nedeni daha iyisini hak ettiğinizi düşünüyor olmasıdır.

Erkek arkadaşının sizin için doğru olduğundan eminseniz, sakinleşmeyi ve annenize ne kadar harika olduğunu ve sizi ne kadar mutlu ettiğini anlatmayı deneyin. Eğer anneniz de bu durumu görürse, sizin mutlu olmanızdan başka hiçbir şey istemez.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İkimizden de vazgeçemiyor