Annesi gibi küvette bilinci kapalı halde bulundu

Annesi gibi küvette bilinci kapalı halde bulundu

Whitney Houston'ın kızı tıpkı annesi gibi küvette bilinci kapalı halde bulundu. Bobbi Kristina'nın durmuş olan kalbi hastanede yeniden çalıştırıldı

31 Ocak 2015, Cumartesi 19:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Whitney Houston nasıl ölmüştü?

Amerikalı şarkıcı Whitney Houston'ın ölüm sebebinin uyuşturucu kullanımı ve kalp hastalıklarının da etkisiyle kazayla boğulma olduğu açıklandı.

48 yaşındaki ABD'li şarkıcının yapılan otopsi sonucunda kokain bağımlısı da olduğu ortaya çıktı.

Otopsi raporunun açıklanması haftalardır süren söylentilere son noktayı koydu.

Houston, Grammy Müzik Ödüllerinin yapılacağı 11 Şubat akşamı Los Angeles'ta bir otel odasının küvetinde ölü bulunmuştu.

Yapılan otopside, şarkıcının kazayla boğulduğu belirtilirken, herhangi bir darp veya cinayet şüphesine de rastlanmadığı eklendi.

Houston'ın ölüm nedeni kazayla boğulma olarak kayıtlara geçerken, kalp rahatsızlığına da şarkıcının kullandığı kokainin neden olduğu ifade edildi.

Otopsi testleri sonucunda Whitney Houston'ın kanında ayrıca marihuana, kas gevşetici, antidepresan ve antihistaminik ilaç kalıntıları tespit edilse ölüm sebebin bunlardan hiçbiri olmadığı belirtildi.

Amerika'da doğduğu şehir olan New Jersey'de toprağa verilen Houston'ın cenazesine dünyaca ünlü Oprah Winfrey, Alicia Keys, Mariah Carey ve Mary J Blige gibi isimler katılmıştı.

1980'lerin ortasından 1990'ların sonuna kadar dünyanın en çok albüm satan yıldızlarından olan Whitney Houston, yıllardır uyuşturucu bağımlılığıyla savaşıyordu.
 

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Yener'in yeni tarzı Kim Kardashian'a benzetildi