Annesinden Sinan Akçıl'a tavsiye: Kızlardan uzak dur!

Sinan Akçıl, geçtiğimiz günlerde Milyon TV'de Emel Yalçın'ın sunduğu 'Belli Belirsiz' programına konuk oldu. 38 yaşındaki şarkıcı, ilişkilere ve müziğe dair samimi açıklamalarda bulundu. Bir de annesinin kendisine verdiği tavsiyelerden bahsetti.

19 Aralık 2020, Cumartesi 14:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sinan Akçıl, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını sebebiyle annesinin kendisine uyarılarda bulunduğunu söyledi. Ünlü müzisyen, "Annem koronadan dolayı kızıyor. Beni 'kızlardan uzak dur, sokulma' diye uyarıyor" şeklinde konuştu.

Akçıl, "Zamanında çok çapkındım ama artık değilim. Kadında en sevdiğim yaş aralığı 35-45, oturmuş oluyor her şey. Benim de tipim oturdu mesela. Eski kliplerime bakınca şu an kendimi daha çok beğeniyorum" dedi.

Şarkılarımı yanlış üzerine alınanlar oldu. 'Bana yazdı kesin' diyorlar ama iki sene önce yazmışım. Bazen 'sana yazdım' diye yalan söylediklerim de oldu. Demet Akalın'ın kızı Hira'ya yazdığım şarkı 'Vazgeçilmezim'i, 3-5 kişiye 'sana yazdım' dedim.

Şarkı vermek istemediğim kişilere üç katı fiyat veriyorum, yine de kabul ediyorlar. Sesine güvenmiyorsam ne olursa olsun reddettiklerim de oldu. Bu işe para kazanmak amacıyla başlamadım, maddiyat ikinci planda.

Sinan Akçıl, "Sevgilinin telefonunu karıştırır mısın?" sorusuna, "Birkaç kez karıştırdım ama benim başıma çok geliyor. Kız arkadaşlarım 'James Bond' gibiydi; telefonuma şifre de koysam, bulup karıştırıyorlar" yanıtını verdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Billur Kalkavan: 11 yıldır bana tahammül ediyor