Annesinin reddettiği keçiyi, köpek sahiplendi

Annesinin reddettiği keçiyi, köpek sahiplendi

Bebek keçi Rita doğumda annesi tarafından reddedildi. Blizzie isimli yeni doğum yapan köpek ise onu sahiplenerek dört yavrusuyla birlikte beslemeye başladı.

04 Şubat 2020, Salı 14:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

18 yaşındaki çiftçi Glori Rushing, Rita isimli keçiyi annesinin beslemeyi reddettiği gördü ve köpeği Blizzie'nin hemen onu sahiplendiğini belirtti. Üç yaşındaki köpek, Blizzie ve dört haftalık Rita'nın artık güzel bir bağı var. Lincoln'de bir çiftlik işleten Glori şunları söyledi: Rita'nın annesi Smore'u yaklaşık dördüz doğurduğunda çok şaşırdım. Ne yazık ki diğer 3 yavrusu hayata tutunamadı. Hayatta kalan yavru Rita'yı da sahiplenmek istemedi. Blizzie'nin de yeni yavruları oldu ve Rita'yı hemen sahiplendi. Onu kendi yavrularının arasına koydu. Blizzie, Rita'ya iyi bakıyor, bu yüzden onu tutmasına izin verdim, çünkü inanılmaz bir iş yapıyordu.


Blizzie önceden doğum yaptığı için keçiyi besleyecek kadar da sütü vardı. Glori ve kocası Nathaniel onu bir biberonla beslemeye çalıştı ama köpek annesinin sütünü tercih etti.

Glori başlangıçta Rita'yı kendi annesiyle yeniden birleştirmeye çalıştığını, ancak Smore onu reddetmeye devam ettiğinde Blizzie'nin onu evlat edinmesine izin verdiğini söyledi.


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Evcil hayvan sahiplenince bambaşka birine dönüşen 15 ebeveyn