Anoreksiya hastalığına yakalanmıştı, şimdi ise bambaşka biri!

Annie Windley adlı genç kadın, anoreksiya hastalığına yakalanıp 28 kiloya kadar düştü. Ama küçük bir parça çikolata, onu hayata döndürdü

11 Mart 2019, Pazartesi 11:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Annie Windley, tam 5 yıl boyunca sadece bir dilim kızarmış ekmek ve reçelle beslendi. Windley, diyeti abartarak hayatını aşılması zor bir duruma soktu.  

O zaman 15 yaşında olan genç kız, aldığı kalorileri hesaplamaya başladı. Gün geçtikçe yeme alışkanlığını en aza indirgemeye başladı. İnanması zor ama Annie, 28 kiloya kadar düştü.

21 yaşındaki genç kadın 5 kez ölümün pençesine düştü ve hastanede tedavi edilerek kurtarıldı. Annie bir keresinde, çığlıklar attığını, başını duvarlara vurduğunu ve yemeklerin yanından hızla uzaklaştığını, yemek görmeye dayanamadığını söylüyor.

Annie Windley'nin bu zor durumdan kurtulması ise adeta bir mucize... Annie'nin canı bir akşam çikolata çekti ve yediği bir parça çikolata, onu hayata döndürdü. 

Çikolata çok hoşuna gidince Annie, zamanla normal öğünlere dönmeye başladı. Yediği yemeklerden keyif almaya başlayan genç kadının, artık yemekle bir problemi kalmadı.


Genç kadın şimdi 45 kiloya kadar ulaştı. Annie Windley, gelişimini sosyal medya hesaplarından paylaşarak takipçilerine önerilerde bulunuyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Kafaları karıştıran açıklama! Doktor Li öldü mü?