Antalya'da canına kıymak isteyen gence polisten tavsiye: Şans Topu oyna

Antalya'da canına kıymak isteyen gence polisten tavsiye: Şans Topu oyna

Antalya'da patronunun verdiği maaşı az bulan çaycı falezlerden atlamak istedi. 155'i arayarak kendini ihbar eden çaycı, polisin geldiğini görünce intihara teşebbüsten vazgeçti. Olay sonrası sakinleştirilmeye çalışılan çaycıya, bir polis memurunun, 'belki Şans Topu oynayıp parayı vuracaksın' sözleriyle tavsiyede bulunması dikkat çekti

20 Nisan 2018, Cuma 09:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Olay, dün 15.30 sıralarında Antalya Muratpaşa ilçesi Yavuz Özcan Parkı'nda bulunan falezlerde meydana geldi. Bir işyerinde günlük 15 liraya çaycılık yaptığı öğrenilen Ali C.D. (34), iddiaya göre maddi sıkıntı çekmeye başladı. Ali C.D. bunalıma girerek polisi arayıp intihar edeceğini söyledi. Polis, Ali Ç.D.'yi falez kenarında beklerken buldu. Karşısında polisi gören Ali. Ç.D., intihardan vazgeçti.
 

POLİSTEN TAVSİYE: ŞANS TOPU OYNA


Günde 15 liraya 15 saat çalıştırıldığını ileri süren şahıs bu seferlik intihar etmekten vazgeçtiğini ancak bir dahaki sefere yine teşebbüste bulunacağını söyledi. Düşük maaştan dolayı intihar etmek istediğini ifade eden kişiye, bir polis memurunun 'belki şans topu oynayıp parayı vuracaksın' sözleriyle tavsiyede bulunması ise dikkat çekti.

Daha önce de çok sayıda intihar teşebbüsüne kalkıştığı öğrenilen Ali C.D., ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Son dakika: Antalya Demre'deki orman yangını söndürüldü