Antalya Muratpaşa'ya 1 ayda 4 büyük ikramiye!

Süper Loto çekilişinde 6 milyon 468 bin 618 lira kazanan talihlinin, Cumhuriyet Mahallesi'ndeki Sanayi Sitesi'ndeki bir bayiden lotoyu oynadığı bildirildi. Bayi sahibi Mevlüt Pancar, "Muratpaşa Türkiye'nin en şanslı ilçelerinden biri. Son bir ayda 4 büyük ikramiye bu ilçeye çıktı" dedi

01 Temmuz 2016, Cuma 14:39
A A
Antalya Muratpaşa'ya 1 ayda 4 büyük ikramiye!

Süper Loto çekilişinde 6 milyon 468 bin lira kazanan talihlinin Antalya'nın Muratpaşa ilçesindeki bir bayiden kuponunu yatırdığı belirlendi.

Talihlinin kuponu oynadığı Cumhuriyet Mahallesi'ndeki Elvan Büfe'nin sahibi Mevlüt Pancar, talihlinin büyük olasılıkla sanayi esnafı olduğunu söyledi. Büfesinin sanayi sitesi içinde bulunduğuna ve şans oyunları oynayan kişilerin yüzde 90'ının sanayi esnafı olduğuna dikkati çeken Pancar, kendilerine henüz bir dönüş olmadığını söyledi.    

Talihliden bir beklentisi bulunmadığını belirten Pancar, "Büfeme gelip teşekkür edeceğini bile düşünmüyorum. 1979'dan bu yana Milli Piyango bayisiyim. Bütün ikramiyeleri dağıttım ama şimdiye kadar hiçbir arkadaş yeniden büfeme gelmedi. Şanslı bir bayiyim ve şanslı bir ilçede işletmecilik yapıyorum. Muratpaşa ilçesi Türkiye'nin en şanslı ilçelerinden biri. Son bir ayda 4 büyük ikramiye bu ilçeye çıktı." dedi.    Pancar, son bir ayda ilçeden oynanan kuponlara 4 büyük ikramiye çıktığını duyan bazı vatandaşların şans oyunu oynamak için Muratpaşa'daki bayileri tercih etmeye başladığını ifade etti.    

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce son bir ayda yapılan şans oyunu çekilişlerinde Antalya'nın Muratpaşa ilçesindeki bayilerden oynanmış kuponlara 4 kez büyük ikramiye isabet etti.

İŞTE O İKRAMİYELER


Şans Topu - 1 Haziran:  680 bin 626 lira 50 kuruş

Şans Topu - 15 Haziran: 166 bin 559 lira 95 kuruş

Şans Topu - 22 Haziran: 158 bin 97 lira 85 kuruş

Süper Loto - 30 Haziran: 6 milyon 468 bin 618 lira 5 kuruş

AA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...