Antalya Şoförler Odası Başkanı Özçelik'ten 10 Kasım mesajı

Antalya Şoförler Odası Başkanı Özçelik'ten 10 Kasım mesajı

Antalya Şoförler Odası Başkanı Özçelik'ten 10 Kasım mesajı

09 Kasım 2021, Salı 15:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ANTALYA,(DHA) - ANTALYA Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Niyazi Özçelik, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Özçelik'in mesajı şöyle;

"Ülkemizin kurtuluşunda aziz milletimizi müşterek bir ideal etrafında birleştirerek, önderlik ettiği İstiklal mücadelemiz sonunda elde edilen zaferler ve kurduğu Cumhuriyet ile tüm dünyanın takdirini kazanan Atatürk, 83 yıl önce hayata gözlerini yumsa da kalplerimizde yaşamaya, fikirleriyle gelecek nesillerle var olmaya devam edecektir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, 1923´te Cumhuriyeti kurarak taçlandırdığı büyük mücadelede bizleri vatansız bırakmak isteyenleri kanı, canı ve yüreği ile durdurmuştur. Ebediyete intikal edişinin yıldönümünde bizlere düşen görev, Atatürk'ün kurmuş olduğu Cumhuriyet'in değerlerini korumak, öngörmüş olduğu yolda ülkemizi daha aydınlık yarınlara ulaştırmaktır. Atatürk'ün gelecek nesillere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti'ni sonsuza kadar yaşatmak için birlik ve beraberlik içerisinde, ecdadımızdan aldığımız güç ve ilhamla var gücümüzle yılmadan çalışacağız. Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 83'üncü yılında minnet ve şükranla anıyorum."

FOTOĞRAFLI

 

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Alanya'da tehlikeli yollara bariyerli önlem