Antrenörün isyanı: "Yenilmeyi fazlasıyla hak ettik"

Antrenörün isyanı: 'Yenilmeyi fazlasıyla hak ettik'

Antrenörün isyanı: "Yenilmeyi fazlasıyla hak ettik"

05 Şubat 2012, Pazar 16:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde Beşiktaş'a 75-49 yenilen Kayseri KASKİ’nin antrenörü Ayhan Avcı, yenilgiyi hak ettiklerini dile getirdi.

Avcı, Beşiktaş’ın galibiyete daha çok ihtiyaç duyduğuna dikkati çekerek, "Takımımız yenilmeyi fazlasıyla hak etti. Ancak skor böyle olmamalıydı. Hedeflerde sapma yok. Beşiktaş karşısında çok kötü oynadık. Oyuncularımın kafa olarak maça dahi geldiklerinden şüpheliyim. Beşiktaş üst düzeyde konsantrasyonla oynadı" dedi.

BEŞİKTAŞ

Beşiktaş Antrenörü Mehmet Can Öztürk ise, el birliğiyle takımı ligde tutacaklarını söyledi.

Öztürk, takımın başına yeni geçtiğini belirterek, "Büyük bir camiaya geldiğimin farkındayım. İnanıyorum ki oyuncularımın yardımı ve camianın desteğiyle zor gibi gözüken ligde kalma sendromundan kurtuluruz. Kalan 7 maç bizim için hedef. Elimizden geleni yapıp Beşiktaş’ı layık olduğu yerlere getirmeye çalışacağız. Oyuncuların hepsi çok değerli. Her beraber, camiamızla kol kola verip bu işin üstesinden geleceğiz" diye konuştu.

Kayseri KASKİ maçıyla ilgili görüşlerini de aktaran Mehmet Can Öztürk, "Bugünkü maçın genelinde üstün oyun sergiledik. Bir haftadır çalıştıklarımızı oyuncularım yerine getirdi. Sadece serbest atışlara çok az gidiyoruz. Daha fazla içeri girip serbest atışlara gidecek şekilde fauller de kazanmamız lazım" dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Montrezl Harrell Kobe Bryant çizimli ayakkabısıyla maça çıktı