Anya Taylor-Joy: Garip göründüğümü düşünüyorum

'The Queen's Gambit' adlı diziyle yeniden gündemde olan oyuncu Anya Taylor-Joy, film yıldızı olmak için yeterince güzel olmadığını düşündüğünü söyledi. Joy, konuyla ilgili, "Kulağa acınası geliyor ve erkek arkadaşım bu tür şeyler söylediğim için insanların benim tam bir aptal olduğumu düşüneceklerine dair uyarıyor ama hakikaten garip göründüğümü düşünüyorum" dedi.

23 Kasım 2020, Pazartesi 14:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Amerikalı oyuncu Anya Taylor-Joy, önemli projelere hazırlanıyor olmasına rağmen beyazperdenin gerektirdiğine inandığı görünüşe sahip olduğunu düşünmediğini açıkladı.

'Filmlerde oynayacak kadar güzel olduğumu düşünmüyorum'

'Filmlerde oynayacak kadar güzel olduğumu düşünmüyorum'

'The Sun' gazetesine konuşan oyuncu, "Kendimi asla güzel bulmadım ve hiçbir zaman bulacağımı da düşünmüyorum. Filmlerde oynayacak kadar güzel olduğumu düşünmüyorum" ifadelerini kullandı.

Taylor-Joy, "Kulağa acınası geliyor ve erkek arkadaşım bu tür şeyler söylediğim için insanların benim tam bir aptal olduğumu düşüneceklerine dair uyarıyor ama hakikaten garip göründüğümü düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Sinemaya asla kendi filmlerini izlemek için gitmediğini söyleyen 24 yaşındaki Anya Taylor-Joy, şunları da sözlerine ekledi; "Emma filmi çekilirken gerçekten panik atak yaşadım. 'Ben ilk çirkin Emma'yım ve bunu yapamam' diye düşündüm. Çünkü filmdeki ilk replik, 'Güzel, zeki ve zenginim' cümlesiydi."

Kariyerine 'Vampir Akademisi' ile başlayan oyuncu, 'Peaky Blinders', 'Emma' ve 'Yeni Mutantlar' gibi önemli projelerde yer almıştı.


Edgar Wright'ın 'Last Night in Soho' filmiyle yeniden beyazperdede görünecek olan Anya Taylor-Joy, kısa bir süre önce de George Miller'in henüz isim verilmeyen 'Mad Max' devam filminin oyuncu kadrosuna seçilmişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Uğur Yılmaz Deniz ve Tanya Kilitkayalı sevgili mi? Berker Başmanav'ın 'MasterChef'te aşk var' sözleri ortalığı karıştırdı!