Anya Taylor-Joy'un en akılda kalan kırmızı halı görünümleri

Anya Taylor-Joy'un 2021 Altın Küre'de giydiği elbise son yılların en akılda kalan kırmızı halı elbiselerinden oldu. Queen's Gambit'in genç yıldızı giderek yükselirken hem oyunculuk kariyerini hem de stilini daha çok konuşacakmışız gibi duruyor. Peki Anya Taylor-Joy'un önceki kırmızı halı görünümleri nasıldı?

03 Mart 2021, Çarşamba 12:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

The Queen's Gambit ve Emma'nın yıldızı, ince bir kemer ve aynı renkteki topuklu ayakkabılarıyla gelen ışıltılı görünümüyle ihtişam yaydı. Anya Taylor, ekibinin gösteri öncesi yaptığı çekimden yakın plan fotoğrafları paylaştı.

Pencereli tasarımlar geçtiğimiz birkaç yılın en popüler modellerindendi. Anya Taylor da bu tasarımı çok güzel taşımış. Belki de yalnızca karpuz kolları nedeniyle saçlarını açık bırakmak yerine tamamen toplayabilirdi.

Anya Taylor'u çok maskülen tasarımların içinde görmek çok da mümkün olmuyor. Buradaki görünümü her ne kadar maskülen görünse de yakasına işlediği nakışlarla tasarımı feminen bir havaya bürümeyi başarmış.

Anya Taylor'ın bu elbisesi eleştirmenlerden tam not almasına rağmen saç ve makyajı onu olduğundan 10 yaş büyük göstermişti. Hem ortadan ayırarak düşük topuz yaptığı saçları hem de koyu makyajı yüzünün gölgede kalmasına neden olmuş.

İşte Anya'nın en pırıltılı elbiselerinden biri. Saçlarını da platin sarısı kullanmaya başladığı ilk dönemleri. Her şey çok güzel, her şey çok cool yalnız o ayakkabıların 10 yıl öncesinde kaldığını biliyoruz.

Anya Taylor'ın bu elbisesi o kadar zarif ki istese gelinlik olarak bile giyebilir.

Anya Taylor'dan bir maskülen kombin daha. Kıyafeti ne kadar köşeli tasarımlar olursa olsun renkleriyle ya da saçlarıyla görünümü yumuşatmayı biliyor.

Bembeyaz ve son derece zarif bir görünüm daha. Büyük ama incecik ve gösterişli gerdanlığı Anya Taylor'ın karakterini de yansıtıyor bizce.

Bu sefer iki parça giymeyi tercih etmiş Anya Taylor. Kolaya kaçmamış ve siyah beyazın zarafetini kullanarak başarılı denebilecek bir komin yapmış.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bugün kim ne giymiş? (3 Mart 2021)