AÖF 3 (üç) ders sınavı ne zaman? Saat kaçta?

AÖF 3 (üç) ders sınavı ne zaman? Saat kaçta?

AÖF 3 ders sınavı için hazırlıklar devam ediyor. Sınav tarihi konusunda muallakta kalanlar "AÖF 3 ders sınavı ne zaman?" sorusuna cevap arıyor. İşte 3 ders sınavı için detaylı bilgiler...

08 Temmuz 2019, Pazartesi 11:18 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nden mezun olma hayali kuranlar için 3 ders sınavı büyük bir önem arz ediyor. Bu nedenle de her sene üç ders sınav tarihleri büyük bir ilgiyle araştırılıyor. Tammuz ayında gferçekeleşecek sınav için heyecan dorukta... Peki ama AÖF 3 ders sınavı ne zaman?

AÖF ÜÇ DERS SINAVI NE ZAMAN?

Üç ders sınavı, 27 Temmuz 2019 Cumartesi günü saat 14:00’da, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Samsun, Sivas, Trabzon, Van illeri ile KKTC/Lefkoşa’da gerçekleştirilecektir.

Türkiye’de üç ders sınavının yapılacağı Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Samsun, Sivas, Trabzon, Van illeri ile KKTC/Lefkoşa büroları 27 Temmuz 2019 Cumartesi günü 10:00 – 16:00 saatleri arasında açık olacaktır.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Samsun’a şehit ateşi düştü