AÖF sınav giriş belgesi ne zaman açıklanır? Sınav yerleri belli oldu mu?

AÖF Bahar dönemi sınavları haftaya bu hafta sonu değil, diğer hafta sonu gerçekleşecek. Sınava 12 gün kala, sınav giriş belgeleri öğrenciler tarafından gündem olmuş durumda... Sınavda ter dökecek aylar şimdi "AÖF sınav giriş belgesi ne zaman açıklanır?" sorusuna yanıt arıyor.

13 Mayıs 2019, Pazartesi 10:27 Son Güncelleme:
A A
AÖF sınav giriş belgesi ne zaman açıklanır? Sınav yerleri belli oldu mu?

Açıköğretim Fakültesi öğrencileri için kritik sınav 25 Mayıs'ta... Sınava 12 gün var. Her sınav öncesi olduğu gibi sınav giriş belgeleri bekleniyor. Öğrenciler nerede sınava gireceklerini merakla beklerken "AÖF sınav giriş belgesi ne zaman açıklanır?" sıklıkla soruluyor.

AÖF SINAV GİRİŞ BELGELERİ NE ZAMAN AÇIKLANIR?

AÖF sınav giriş belgeleriyle ilgili Anadolu Üniversitesi'nden yapılan bir açıklama yok. Bir önceki sınavın sınav giriş belgeleri sınava 12 gün kala açıklanmıştı. Final sınavının giriş belgelerinin bir hafta içinde açıklanması bekleniyor.

AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL SORGULANIR?

Anadolu Üniversitesi resmi internet sitesi olan "https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim" üzerinden T.C. kimlik numarası ve şifre ile AÖF giriş belgeleri sorgulanabilecek. İsteyen adaylar sınav giriş belgelerini AÖF bürolarından da alabilir.

SINAVA GİRERKEN GEREKLİ BELGELERİN LİSTESİ

* Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi

* Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi

* Fotoğraflı ve soğuk damgalı nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, süresi geçerli pasaport, zorunlu askerlik görevini yerine getirmekte olan er/erbaşlar ile askerî öğrenciler için askerî kimlik belgesi, Türkiye Barolar Birliği tarafından verilen Baro Kartı/Avukat Kimlik Belgesi, Türk vatandaşlığından izinle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait pembe/mavi kartlar, yurt dışında yapılan sınavlarda o ülkeye ait nüfus cüzdanı niteliğindeki resmi belge bu amaçla kullanılabilir.


Bu haberi de okudularAÖF sınava giriş yerleri açıklandı! AÖF sınav giriş belgesi nasıl alınır?

Sıradaki haber yükleniyor...