Apple, 28 yıl aradan sonra CES’e katılacak

Apple, 28 yıl aradan sonra CES’e katılacak

Cupertino merkezli teknoloji devi Apple, 28 yıl sonra Las Vegas'taki Tüketici Elektroniği Fuarı'nda (CES) resmi olarak görüneceğini doğruladı.

06 Ocak 2020, Pazartesi 16:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Onur Binay/posta.com.tr

Apple’ın kıdemli gizlilik yöneticisi Jane Horvath’ın 7 Ocak’ta, yani açılış gününde bir tüketici gizlilik panelinde konuşacağını daha önce söylemişti. Raporu doğrulayan Apple resmi olarak CES’te boy gösterecek.

Horvath, şirketlerin boyut, düzenleme ve tüketici talebi açısından gizlilik korumalarını nasıl kurabileceklerini tartışmak üzere Federal Ticaret Komisyonu'ndan (FTC) yetkililerle birlikte Facebook Procter ve Gamble yöneticileriyle birlikte bulunacak.

Buna ek olarak, Apple ve Google'ın en büyük iki rakibi Amazon ve Google'ın IoT destekli cihazlarına daha fazla özellik ekleyecek yeni güncelleme sunması beklendiği için şirket HomeKit akıllı ev platformunu gösterecek.

Apple resmen 1992 yılında Chicago'da CES'e katıldı ve o zamanki CEO'su John Sculley Newton yeni cihazını piyasaya sürmek üzere bir zirvede göründü.

Apple analisti Ming-Chi Kuo, CES dışında, iPhone üreticisinin 2020'nin üçüncü çeyreğinde A14X yongası ve altı yeni iPhone modeli ile üst düzey 12.9 inç iPad Pro'yu piyasaya sürmeyi planladığını açıkladı.

Ek olarak, iPhone 12'nin 5G varyantı, aşırı hareket olduğunda bozulma olmadan sabit görüntüler sunmak için gelişmiş görüntü sensörü kaydırma sabitleme teknolojisiyle birlikte gelebilir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 15 maddede dijital tehlikelerden korunma yolları