Apple Store, geçici olarak erişime kapatıldı

Apple Store, geçici olarak erişime kapatıldı

Apple, iPhone 12 lansmanı öncesinde Apple Store'u geçici olarak erişime kapattı. Apple Store'un lansman sonrası hemen erişime açılması bekleniyor.

13 Ekim 2020, Salı 15:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Apple bu akşam iPhone 12 ailesini resmi olarak tanıtacak. Yeni iPhone’ların yanında HomePod mini ve iPhone’ların arkasına sabitlenerek cihazı şarj edecek MagSafe’in de aynı etkinlikte tanıtılması bekleniyor.

Şirket, etkinlik öncesinde çevrimiçi mağazası Apple Store’u erişime kapattı ve “Hemen döneceğiz” başlığı altında “Apple Store’da bazı güncellemeler yapıyoruz. Lütfen yakında tekrar deneyin.” ifadelerini kullandı.

Bu dönemde Apple’ın yeni ürünlerini Apple Store’a eklediğini ve lansmanın hemen ardından ürün sayfalarını yayınlayacağını söyleyebiliriz.

6,1 inçlik iPhone 12 modellerinin 23 Ekim, HomePod mini’nin ise 6 Kasım itibarıyla ön siparişe açılacağı söyleniyor. 5,4 inçlik iPhone 12 mini ve 6,7 inçlik iPhone 12 Pro Max’in ise kasım ayında ön siparişe açılması bekleniyor. Bu tahminler ABD için geçerli. Türkiye için ön siparişlerin ne zaman açılacağı belli değil.

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 2020’nin En İyi Astronomi Fotoğrafçısı Yarışması'nın kazananları belli oldu