Apple'dan ikinci Android uygulaması geldi: Beats Pill+

Apple'dan ikinci Android uygulaması geldi: Beats Pill+

Apple, ilk Android uygulamasının ardından elini çabuk tutarak ikinci bir Android uygulamasını Google Play Store isimli uygulama marketinde kullanıma sundu

01 Kasım 2015, Pazar 00:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Mobil sektörün devleri Apple ve Google arasındaki rekabet son zamanlarda uygulama marketlerine yansıdı. Apple, tarihinde ilk defa geçtiğimiz dönemlerde bir Android uygulaması yayınlayarak dikkat çekmişti. “Move to iOS” isimli uygulama, Android kullananların verilerini kolayca iPhone’a taşımasını sağlayan bir uygulama olarak karşımıza çıkmıştı. Apple şimdi ikinci Android uygulamasıyla gündemde.

Apple, müzik ürünleri ile dikkat çeken Beats isimli firmayı satın almıştı. Beats, Apple bünyesine dahil olduktan sonra Beats Pill+ adında bir hoparlör duyurarak dikkat çekmişti. Beats Pill+ tıpkı bir Apple ürünü gibi lightning portundan şarj olan bir kablosuz hoparlör. Apple şimdi bu hoparlör bir uygulama hazırladı. Buraya kadar her şey normal. Ancak haberin konusu Apple’ın aynı zamanda Android platformu için de aynı uygulamayı yayına sokması.

Beats Pill+ isimli hoparlörün uygulaması, hoparlörün kontrol edilmesine yardımcı oluyor. Ürünün kullanımını kolaylaştıran uygulama, Android cihazlar için de yayınlandı. Ücretsiz olan uygulama, yayınlanalı henüz 36 geçmesine rağmen çok sayıda olumsuz oy almış durumda. 26 MB boyutundaki Beats Pill+, Android kullanıcıları için Google Play Store’da yer alan ikinci Apple uygulaması oldu. Şimdi sırada firmanın çevrimiçi müzik dinleme platformu olan Apple Music’in uygulaması var. Beats Pill+ uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Sağlıklı bir hayat için 6 giyilebilir teknoloji!

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Johnny Depp Karayip Korsanları'nı hiç özlememiş