'Aptallar anlamadı, zekiler anladı'

'Aptallar anlamadı, zekiler anladı'

Hülya Avşar, meme kanseri muayenesiyle ilgili sözlerini, meme kanserine dikkat çekmek için söylediğini kaydetti. Avşar, "İnsanlar artık klişeleşmiş meme kanseri kampanyalarını tınlamıyorlar" dedi

19 Aralık 2011, Pazartesi 09:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bebek'te görüntülenen Hülya Avşar, sokakta çiçek satan çocuktan gül aldı. Avşar, Milli Piyango bileti satıcısını da es geçmedi. Ondan da biletler alıp bir kısmını gazetecilere dağıttı.

Avşar meme kanseri muayenesiyle ilgili büyük tepki gören sözlerini, meme kanserine dikkat çekmek için söylediğini kaydetti.

Avşar, “İnsanlar artık klişeleşmiş meme kanseri kampanyalarını kaale almıyorlar. Ben de biraz daha dikkat çekmek için böyle söyledim. Herkesin bir yazı yazma şekli vardır. Ben biraz olayları farklı açıdan ele almayı seviyorum. Orada bir espiri var. Fakat aptallar anlamadı, zekiler anladı. O yazıda, 'Göğüs kontrolüne gidin' mesajı var. Ben de gittiğimi söyledim. Gidin, kontrol ettirin diye uyarılar oluyor her yerde. İnsanlar önemsemiyor. Benim yazdığım da ironisiyle, şakayla karışık biçimdeydi.” diye konuştu.

Avşar, meme muayenesiyle ilgili deneyimini anlatırken “On beş dakika evirip çeviriyorlar, uzatıyorlar. Yüzlerinde sıfır ifade. Bu kontroller on beş günde bir olsa, memeler dizlere iner, topla toplayabilirsen” diye yazmış büyük tepki çekmişti.

(Habertürk)

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın aşkı bitti mi?