‘Aquaman’den ilk resmi kare geldi!

Jason Momoa'nın merakla beklenen Aquaman'i gönülleri fethedecek!
 

09 Aralık 2017, Cumartesi 13:04
A A
‘Aquaman’den ilk resmi kare geldi!
DC Comics'in sevilen kahramanı, sualtı mücadelelerinin yenilmez ismi Aquaman'in solo filminde, Game of Thrones'un savaşçı Khal Drogo'su, Conan the Barbarian'ın vahşi Conan'ı Momoa bir hayli gönül yakacak gibi duruyor.

"Aquaman" solo filmi, Momoa'nın boy gösterdiği ve hala sinemalarda dönmekte olan Justice League: Adalet Birliği'nden 1 yıl sonra gelecek. Filmin kadrosunda Aquaman'in sadık yardımcısı Nuidis Vulko rolündeki Willem Dafoe, Atlantis'in kraliçesi Mera'yı canlandıran Amber Heard ve Aquaman'in kötü kalpli yarı-kardeşi Orm rolünde Korku Seansı'nın Ed Warren'ı, Watchmen'in Nite Owl'u Patrick Wilson da yer alıyor.Arthur Curry kendiyle ilgili büyük bir gerçeği keşfetmiştir. Kendisi okyanuslar altında inşa edilen Atlantis krallığının tahtının varisidir. Ancak Aquaman'in sinsi yarı-kardeşi Orm, Atlantis tahtını istemektedir. Arthur Curry, nam-ı diğer Aquaman, kendisine kalan mirasa sahip çıkmalı ve halkının başına geçmelidir...

"Aquaman"in yönetmenliğini Korku Seansı ve Ruhlar Bölgesi gibi büyük gişeli filmlerin başarılı yönetmeni James Wan üstlenirken, filmin senaryosunda ise Titanların Öfkesi filmi ile fantastik dünyaya çok da yabancı olmadığını kanıtlayan David Leslie Johnson imzası var. "Aquaman" ülkemizde 21 Aralık 2018'de vizyona girecek.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...