Aralık Ayında Citroen’de “24 Ay % 0 Faiz Ve Cazip İndirim’’ Fırsatları Var!

Aralık Ayında Citroen’de “24 Ay % 0 Faiz Ve Cazip İndirim’’ Fırsatları Var!

07 Aralık 2012, Cuma 06:30
A A
Aralık Ayında Citroen’de “24 Ay % 0 Faiz Ve Cazip İndirim’’ Fırsatları Var!

Türkiye’de 50’ den fazla noktada satış ve servis hizmeti veren Citroën, yeni yılı karşılarken de tüketicilere avantajlar ve yenilikler sunmaya devam ediyor. Aralık ayında Citroën modellerinde cazip kampanya avantajları ve yenilikler tüketicileri bekliyor. Citroën‘de Aralık  ayı boyunca tüketicilere binek ve ticari modellerinde 20 bin TL için 24 ay % 0 faiz avantajı sunuluyor. %0 faiz kampanyasından faydalanmak istemeyen tüketiciler için,  peşin alımlarda oldukça cazip indirim tutarları da sunuluyor.

 

Citroën’in binek ürün gamının lokomotif modeli olan, dinamik tasarımı ve Stop & Start teknolojisiyle

sunduğu düşük yakıt tüketimi ile dikkat çeken C4 modelinde peşin alımlarda anahtar teslimde 5.000 TL’ye varan cazip fiyat indirimi tüketicileri bekliyor. Tasarımı ve teknolojisi  ile -fark yaratan  , kendi segmentinde en önemli modellerden biri olarak görülen C5 modelinde ise 6.000 TL’ye  varan indirim avantajı sunuluyor.

 

Ticari araçlarıyla da yoğun ilgi gören Citroën’de; ticari araç segmentinin önde gelen modeli olan ve güç, yakıt tasarrufu, güvenlik alanlarında yüksek performans sergileyen Berlingo modeli için de cazip fırsatlar devam ediyor. Yenilenen yüzüyle yolculukları daha da konforlu ve keyifli hale getiren Berlingo’da ise  peşin alımlarda 4.000 TL fiyat indirimi sunuluyor. Ayrıca kullanıcılara binek araç konforu vaad eden ve   hem şehir hem de iş hayatının tüm gereklerini karşılamaya yönelik olarak üretilen Nemo’da ise peşin alımlarda 5.000 TL’ye varan indirim avantajı sunuluyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Frankfurt Otomobil Fuarı